Wpis z mikrobloga

Uwaga! Będą ostre #cebuladeals Szykujcie swoje karty #januszebiznesu

W sklepie game.co.uk Jest błąd prawdopodobnie i 3 pre-ordery na PS4 są po 2 funty za sztukę. M.in. Final fantasy XV, Kingdom Hearts i DIVISION:

http://www.game.co.uk/en/final-fantasy-xv-232279?pageSize=20&searchTerm=final%20fantasy%20XV&catGroupId=

8.95 funta mnie wyszło z wysyłką do Polski. Taguje #gryzdexterem #gry #ps4
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lolmen88: Właśnie sprawdziłem i mam dokładnie to samo. Nic już z tego nie kumam xD Czyli jednak zrealizują? Cholera wie. Tez mam Unshipped. Te gry dopiero w grudniu przyszłego roku chyba wyjdą dopiero i tak xD
  • Odpowiedz
@DeXteR25:

lol, tez mam takie maile ;D

I just wanted to write with some good news! Although the price for PS4 The Division has increased, our Pre-order Price Promise means you'll still pay the original, lower price. Thought you should
  • Odpowiedz
Wszyscy, którzy dostali takie maile jak wkleiłem wyżej, po ile braliście sztuk? Ja w sumie 3 gry. Ciekawe czy do jakiegoś limitu na osobę to realizują czy losowo. Myślę, że jak ktoś wziął z 10 to mu dopiero anulują
  • Odpowiedz
@cielo: hej, no ja ogarnąłem wszystkie cebulle po jednej sztuce. Kolega zrobił zamówienie po 2 sztuki wszystkiego i też przeszło ale jego drugie zamówienie w którym miał 6 sztuk FF anulowali.
  • Odpowiedz
@cielo: ja mam lacznie 6 final fantasy. poczekajmy na mirasow co zamowienie na 100 funtow machneli moze oni zweryfikuja cos wiecej.

Btw tylko ja nie moge na ichniego czata sie dostac i mnie przekierowuje na maila?
  • Odpowiedz
@waginator: No k---a xD Elegancko! Jeśli to wyślą to poświęcę czas i nie wiem, zrobię im wykop jakiś czy napisze pochlebne recenzje gdzieś. Szkoda, że te gry nie wiadomo czy i kiedy wyjdą.

Ja konto u nich założyłem normalnie na samym początku.
  • Odpowiedz