Wpis z mikrobloga

@owcaa: kawa śmierdzi i jest niesmaczna, wypiłem kiedyś pół i nigdy nie spróbuje więcej. Ludzie zawsze robią wielkie oczy jak mowię ze nie pije kawy. Kto nie pije ten donosi? :P
  • Odpowiedz
@owcaa: Ja nawet nigdy nie spróbowałem kawy, a mam prawie 21 lat. Jak byłem mały postanowiłem sobie, że nigdy nie będę pić kawy i póki co nie pije. W moim wypadku "nienawiść" dokawy jest spowodowane zachowaniem moich rodziców ponieważ oni nie potrafią rano żyć bez filiżanki kawy.
  • Odpowiedz
  • 0
@owcaa: jest nas więcej. Moje klientki na początku mojej pracy zawsze proponowały mi kawę, ale teraz się już nauczyły, że tylko herbatka.

BTW - jak można to pić :-)
  • Odpowiedz
@owcaa: ja też nie piję, ani na co dzień, ani okazyjnie. Jest syfiasta, śmierdzi i pamiętam, że kiedyś w podstawówce się porzygałam na lekcji, bo koleżanka dała mi powąchać gumkę do mazania o zapachu kawy. :D
  • Odpowiedz
@owcaa: Mnie na przykład #!$%@?ą ludzie, którzy chodzą rano zaspani tłumacząc się "Nie wypiłem dzisiaj kawy" i gadają w kółko "Mmmm kawa", "Musze się napić kawy", "Kawa napój bogów" . Utopcie się w tej kawie
  • Odpowiedz