Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień na siłowni, czego nienawidzę na siłowniach publicznych? pokemonów robiących przysiady ze sztangą do połowy i cieszących się,że wziął 130kg #!$%@? gdyby robił jeden z drugim poprawnie przysiad ze sztangą głęboki tak jak być powinno, a nie ugięcie nóg i ufff puffff to by przy 100 się zesrał albo #!$%@?ł na łeb. Ale uświadamianie nie jest moją rolą , sąsiad #!$%@? wypędził z piwnicy !

#bekazpodludzi #silownia #mikrokoksy #koksy
  • 18
@yneb: spróbuj bojów olimpijskich lub baw się w np. wyciskopodrzut. Jak wyciśniesz nad głowę to co on przysiada w pół przysiadzie to dopiero będzie miał gula, a ty nawet się nie odezwiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obczaj sobie cały filmik i ostatnią scenę, polecam gościa, bo "kontent" ma świetny
@Utiopa: nie boli mnie to bo po pierwsze #!$%@? koksy po drugie nie biorę mniej po trzecie byłem tam pierwszy, jak się coś robi to się robi to dobrze albo wcale .
@Utiopa: a jakby według niego było słuszne ruchanie mojego psa to też mu wolno? ale z "kucie" to śmiechłem masz 10 lat ? hahah koniec dyskusji nie będę rozmawiało kuciu..... kiedyś powinni tu zacząć weryfikować profile i wpuszczać tylko + 18 chociaż