Wpis z mikrobloga

Apel do Moderacji.

Stworzyła się grupa manipulująca znaleziskami, a pisząc prościej: zwołują się publicznie do zakopywania nieprzychylnych Rosji znalezisk, forsując jednocześnie rosyjską propagandę. Operują pod tagiem #permdlajanusza, do której przypisują kogo tylko chcą, kto jest im "niewygodny" i masowo zakopują WSZYSTKO BEZ WYJĄTKU co należy do obojętnie którego użytkownika, który znalazł się na liście.

Wołam @anonim1133 @wykop @m__b

Naprawdę nie ma metody na takie jawne manipulacje? Rozumiem przez PW się skrzykiwać, ale robią to publicznie śmiejąc się moderacji w twarz i manipulują społecznością. Każde, choćby najlepsze merytorycznie znalezisko, wędruje na śmietnik przez działania ww. grupy. Wielu użytkowników się o tym przekonało.

Ten manipulacyjny cyrk ma miejsce głównie pod tagiem #ukraina. Polecam sprawdzić samemu.

#moderacjacontent #moderacja #manipulacja
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Janusz wszędzie widział ruską propagandę, Wy wszędzie widzicie Janusza. Taka sama paranoja, tylko kierunki inne, dla mnie jesteście siebie warci.
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Ja? No chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Januszowanie między kontami to pajacowanie dla mnie, tak samo jak przyklejanie z automatu łatki Janusza jakiejś zielonce, bo ma do powiedzenia coś innego niż Wy.
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Ty się dobrze czujesz? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak za nim stoję, że aż miałem go na czarnej za syf spod ukraińskiego tagu. Chyba, że biega Ci o to, że też nie przepadam za Rosją, no to się jeszcze zgodzę.

@nofink: Jeżeli to prawda, to niech ginie.
  • Odpowiedz