Wpis z mikrobloga

@handler: Ludzie spamują, a jak dla mnie Ty jesteś KOLEJNYM (bo oni nie przestają) który to robi, bo ja po prostu w dupie mam czy on streamuje czy nie ;)

No ale odpowiedź dla mnie jest jasna.
  • Odpowiedz
@handler: po cholerę wpisywać się na listę skoro dzień w dzień #!$%@? do tego tagiem csgo. Do tego wytłumaczenie na poziomie gimbusa, inni tak robią to ja też...
  • Odpowiedz
@yazir: to że tobie sie to nie podoba, nie znaczy, że innym też - skoro się zapisują, to znaczy inaczej. Nie bądź takim ignorantem i egoista.
  • Odpowiedz
@handler: skoro preferujesz taka prymitywna logike to ok. Tag #csgo obserwuje ok 800 do Twojego tagu zapisalo sie 46 osob. Widzisz teraz jaka jest roznica? Idac dalej Twoim tokiem rozumowania mamy tutaj prawie 750 ignorantow i egoistow ktorzy nie zapisali sie do tego tagu.
  • Odpowiedz
@handler: Czy Ty człowieku poważnie nie widzisz o co mi chodzi? Dużo ludzi spamuje (co sam zauważyłeś) więc co robisz? Spamujesz tak samo jak oni. Już chyba każdy to widział, kto chciał się dopisać to się dopisał i tyle, powiedz mi po co Ci nowy tag skoro i tak spamujesz w starym? No po co?


@SenJestDlaSlabych: A ja mam prawo pisać że mi nie pasuje że mam
  • Odpowiedz