Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Z racji, że wygrałem w loterii USA(hurr durr) około 5k dolarionów robię losowanie. Kurde, nowe 100 są fajne, a tylko takie mam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z osób plusujących, oraz tych, którzy znajdą "teorię spiskową"(ma dotyczyć jednego z banknotów USA) wyłonię zwycięzcę o godzinie 23:00 dzisiaj. Wyślę jeden z banknotów listem poleconym na adres zwycięzcy, z którym skontaktuje się przez pw(wcześniej publikując nick).

Muszą być spełnione dwa warunki -

1. Osoba musi zaplusować post(nie wiem po co, ale każdy tak robi xD), mi na tym nie zależy

2. Poprawna odpowiedz w komentarzu - tylko tekstem bez obrazków, tylko konkretne odpowiedzi co przedstawia jedna ze stron banknotu.

5. Opublikuję listę osób, które spełnią wymagania w tym poście, a później losowanie

Pozdrawiam( ͡$ ͜ʖ ͡$)

#rozdajo #konkurs #dolar #cebuladeals
Pobierz e.....o - Mirki i Mirabelki! Z racji, że wygrałem w loterii USA(hurr durr) około 5k d...
źródło: comment_MllwHGnLeQ5VsdLOe5erhSmzptOz0nrM.jpg
  • 83
@easy_to_go:

Zabronione jest umieszczanie w przesyłkach listowych: monet, banknotów, waluty lub jakichkolwiek walorów

płatnych na okaziciela, czeków podróżnych, platyny, złota lub srebra, przetworzonych lub nie, kamieni szlachetnych, biżuterii i innych przedmiotów wartościowych.
@easy_to_go: Jeszcze jedna teoria dotyczaca nowej studolarowki ( wiem ze to powinno byc propo starej :D ) Otoz niektorzy ludzie dopatrzyli sie ze ten "dym" to nie zadna bomba atomowa a fale wody w Nowym Jorku. Znaczy sie ze "sztorm idzie panie bosman".

Swoja droga trafilem na link gdzie gosciu sklada banknoty tak ze powstaja zdania "We forget" , "We need revolution", "Kids are alright","Trust no one" "Live free or Die"
Jedna (1) osoba odpowiedziała do tej pory prawidłowo. O taką odpowiedź mi chodziło. Opublikuję obrazek na sam koniec. O godzinie 21:30 napiszę, kto jeszcze dodał prawidłową odpowiedź.
@easy_to_go: schowana Sówka na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW wiem, że nikogo to pewnie nie obchodzi (co taka zielonka jak ja może znaczyć) ale kiedyś byłem strasznie zainteresowany różnymi teoriami. Z jednodolarówką to ogólnie ciekawa sprawa, bo trochę tej symboliki jest. Choć teraz już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. #oswiadczeniezdupy