Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Z racji, że wygrałem w loterii USA(hurr durr) około 5k dolarionów robię losowanie. Kurde, nowe 100 są fajne, a tylko takie mam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z osób plusujących, oraz tych, którzy znajdą "teorię spiskową"(ma dotyczyć jednego z banknotów USA) wyłonię zwycięzcę o godzinie 23:00 dzisiaj. Wyślę jeden z banknotów listem poleconym na adres zwycięzcy, z którym skontaktuje się przez pw(wcześniej publikując nick).

Muszą być spełnione dwa warunki -

1. Osoba musi zaplusować post(nie wiem po co, ale każdy tak robi xD), mi na tym nie zależy

2. Poprawna odpowiedz w komentarzu - tylko tekstem bez obrazków, tylko konkretne odpowiedzi co przedstawia jedna ze stron banknotu.

5. Opublikuję listę osób, które spełnią wymagania w tym poście, a później losowanie

Pozdrawiam( ͡$ ͜ʖ ͡$)

#rozdajo #konkurs #dolar #cebuladeals
e.....o - Mirki i Mirabelki! Z racji, że wygrałem w loterii USA(hurr durr) około 5k d...

źródło: comment_MllwHGnLeQ5VsdLOe5erhSmzptOz0nrM.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@easy_to_go: Stawiam ze chodzi jednak o ten napis Annuit Coeptis oraz Novus Ordo Seclorum oraz piramide, aczkolwiek z tego co znalazlem dzisaj to jest duzo wyjasnien dlaczego ta teoria spiskowa jest slaba :P
  • Odpowiedz
@Neling: Dla mnie to zdecydowanie wygląda jak sowa (nie mówię tylko o obrazkach z internetu, ale również o "materialnej" jednodolarówce). Nie żeby coś, bo sam mam mieszane uczucia co do tych teorii spiskowych ;)

PS

Warto też nadmienić, że z tego co się orientuje to sowa nie jest znakiem masonów jako takich, a Bohemian Club, grupy osób które organizują Bohemian Grove, podczas którego jakoby ma dochodzić do ofiar całopalnych z
  • Odpowiedz
21:36(przepraszam, (miałem telefon) dwie osoby odpowiedziały poprawnie, ale to by było za łatwe. Chciałem utrudnić, ale.... Działajcie! Nie jest to OSAMA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@easy_to_go: Nie liczę na żadną wygraną, ale jestem ciekaw o co chodzi więc może... 13 strzał, 13 listków na gałązce oliwnej, 13 gwiazdek na pieczęci departamentu, trzynaście warstw cegieł w piramidzie i 13 gwiazdek nad orłem? Albo rok powstania iluminatów bawarskich u podstawy piramidy (MDCCLXXVI - 1776).
  • Odpowiedz