Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Z racji, że wygrałem w loterii USA(hurr durr) około 5k dolarionów robię losowanie. Kurde, nowe 100 są fajne, a tylko takie mam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z osób plusujących, oraz tych, którzy znajdą "teorię spiskową"(ma dotyczyć jednego z banknotów USA) wyłonię zwycięzcę o godzinie 23:00 dzisiaj. Wyślę jeden z banknotów listem poleconym na adres zwycięzcy, z którym skontaktuje się przez pw(wcześniej publikując nick).

Muszą być spełnione dwa warunki -

1. Osoba musi zaplusować post(nie wiem po co, ale każdy tak robi xD), mi na tym nie zależy

2. Poprawna odpowiedz w komentarzu - tylko tekstem bez obrazków, tylko konkretne odpowiedzi co przedstawia jedna ze stron banknotu.

5. Opublikuję listę osób, które spełnią wymagania w tym poście, a później losowanie

Pozdrawiam( ͡$ ͜ʖ ͡$)

#rozdajo #konkurs #dolar #cebuladeals
Pobierz e.....o - Mirki i Mirabelki! Z racji, że wygrałem w loterii USA(hurr durr) około 5k d...
źródło: comment_MllwHGnLeQ5VsdLOe5erhSmzptOz0nrM.jpg
  • 83
@easy_to_go:

"Dość ciekawą kwestią jest sprawa jednodolarowego banknotu. Otóż na jego odwrocie można dostrzec piramidę, której zwieńczeniem jest oko. Obok znajdują się dwie sentencję: Annuit Coeptis (Bóg spojrzał życzliwie na nasze przedsięwzięcie) oraz Novus Ordo Seclorum (Nowy porządek wieków). Biorąc pod uwagę fakt, że piramida z okiem jest masońskim symbolem, amerykańska jednodolarówka staje się niezwykle intrygująca i daje podłoże do powstawania teorii spiskowych."
@easy_to_go: Jest sporo teorii spiskowych dotyczaca nowej 100 dolarowki. Odpowiednio zlozona wyglada jak dymiacy budynek, jedni mowia ze to 9/11 inni ze przewiduje uzycie broni nuklearnej( serio? ) ciekawie sie to czyta :D poszukam jeszcze. Co do starych studolarowek to kazdy banknot odpowiednio zlozny dawaj inny obraz 9/11. Swoja droga jest tez fajny trick :

This one wasn't discovered until 2006 and it doesn't receive the same attention as the others,