Wpis z mikrobloga

@dob3k: No jak mi powiesz, że anglicy są dobrymi kierowcami to prychne nie z mała :D

Choć w sumie są lepsi niż ludzie z warszawy i wszystkiego co jest na wschód i północ od niej, a to podbija statystyki, więc może coś w tym jest ;>
@sorek:

Skoro mniejsza ilosc wypadkow i zabitych na drogach oraz wyzsza kultura jazdy nie sa dla Ciebie cechami charakteryzujacymi dobrego kierowce to chyba musimy zweryfikowac czym dla Ciebie #!$%@? sie dobry kierowca.


@dob3k: ... postaw sobie anglika na drogach polskich.. gwarantuje ze sie #!$%@? albo bedzie jechał 20km/h... oni tu maja autostrady, same, po ktoych maja 3 pasy i ograniczenia jak dla niepelnosprawnych - mimo to w ogole nie potrafia po nich jezdzic - w ogole!

Skill maja niemcy, austriacy i poludnie polski. W wiedniu np sa idealni kierowcy dla mnie. Po autostradach niemieckich tez sie jedzie duzo lepiej - tutaj nikt nie
@sorek:

Co beda mieli? To samo co ja jak rok w rok wjezdzam do kraju:

Oż#!$%@? #!$%@?!!


Nikt normalny nie wyprzedza wjezdzajac na przeciwny pas przed zakretem czy na wzniesieniu. Tylko #!$%@? #januszeskillu w Polsce (ewentualnie w Rosji). Nikt nie ma tak bardzo w dupie zycia i zdrowia swojego, mojego jak i pasazerow jak przyjeby w Polsce siedzac mi 50cm od bagaznika przy predkosci 140km/h czy #!$%@? mi sie w moj
@dob3k: ;)

Dalej nie rozumiesz.co napisałem - skill to nie to samo co lekkomyslnosc - tak, wielu Polsich kierowcow.jezdzi lekkomyslnie i glupio - ale skilla im odmowic nie mozna. Anglicy lacza.obie te rzeczy: nie maja skilla i jezdza glupio - ale przy swojej glupocie sa potulni jak baranki i nieszkodliwi ;)
@sorek:

;)


?

Chyba sie nie dogadamy. Moze to roznica wieku. Moze Twoja duma narodowa, ale sie nie dogadamy.

Mylisz przystosowanie sie do cwaniakow i burdelu na drodze umiejetnosciami. Ze niby to w Polsce taka szkola przezycia jest i kazdy kierowca po niej jest taaaki swietny. Po wypadkach na drodze i niklych osiagnieciach w sportach motorowych mozna zauwazyc ze chyba jednak nie tacy swietni.

Wiadomo ze lata bycia pod czyims butem