Wpis z mikrobloga

Chciałem poruszyć temat może dla niektórych mało śmieszny, ale co tam. Otóż samobójcy z wieloma "próbami". Byłem raz na oddziale, nazwijmy go psychiatrycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) i była taka dziewczyna, Karolina miała na imię, lat około 22 i miała za sobą 24 próby samobójcze. No #!$%@? mać xD Jak można być takim atencjuszem? Prawdziwy samobójca ma jedną próbę i tyle. Nie można poważnie myśleć o zakończeniu żywota i próbować to robić po raz dwudziestyczwarty.

Teksty typu "mam myśli samobójcze" albo "miałam X prób samobójczych" to dla mnie wołanie o atencję, próba zwróćenia na siebie uwagi. Generalnie jeśli o mnie chodzi to trzymam się z dala od takich osób bo raz poruszyłem ten temat i tylko zjebę dostałem, a "samobójca" jak żył kilka lat temu tak dalej widzę że trzyma się materialnego świata bo właśnie dodał posta na fejsie.


w dupie mam wasze użalanie się, szukajcie atencji gdzie indziej


#coolstory #mowiejakjest #samobojstwo #depresja #logikarozowychpaskow trochę może #boldupy
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiepotrafieAngielskiego: Ja jej nie znam tak na codzień. Spotkałem ją w pewnej placówce NFZ związanej z uzależnieniami #pdk no i wielce paniusia musiała być tam traktowana inaczej niż wszyscy, ciągłe rozmowy z terapeutami, wyłudzanie leków nasennych + każdych innych i ciągłe wołanie o atencje, wszelakimi, nieudolnymi sposobami. I szantaże emocjonalne "nie rób tego bo się zabiję". Cięcie się i te sprawy xD

#!$%@?, w wieku 22 lat być
  • Odpowiedz
Teksty typu "mam myśli samobójcze" albo "miałam X prób samobójczych" to dla mnie wołanie o atencję, próba zwróćenia na siebie uwagi.


@Donk_von_Fisher: Nie raz to słyszałem, że jest to wołanie nie tyle o atencję co o pomoc w ich problemach np. depresji. Żeby popełnić samobójstwo trzeba mieć, że tak to nazwę "jaja"
  • Odpowiedz