Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj o------o w sklepie co ja nawet nie XD Robię aktualnie remont w domu i potrzebowałem wiertarki, więc jadę do OBI i stoję przy narzędziach i sobie oglądam, a obok mnie jakaś Karyna na oko lvl 30 ogląda frezarki. Patrzę kątem oka, a ona bierze pudełko z frezami, ogląda, po czym wyciąga kilka i chowa do kieszeni c-----a.jpg i idzie do kasy a ja za nią śledzę ją żeby zobaczyć co zrobi. I jak przechodziła przez kasę bez płacenia, to na cały sklep krzyczę ZŁODZIEJ ŁAPAĆ ZŁODZIEJA! i palcem na nią, pokazuję że ma w torbie frezy. Kasjerka się przeraziła, ochroniarz podbiega, Karyna w szoku że ją widziałem, zanosi się na płacz, ochroniarz zorientował się już w sytuacji i bierze ją siłą na zaplecze drąc ryje POLICJĘ WZYWAMY ZŁODZIEJSKA K---O. Jakiś Janusz z wąsem który stał w kolejce gratuluje mi obywatelskiej postawy i mówi że takim to ręce poucinać, a pozostali klienci klaskali.

#pasta #heheszki #knp #jkm #4konswery #korynnacontent
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choleryk: Smyku! Porządny remont trwa minimum 6 miesięcy! A prawdziwy - nigdy się nie kończy! :P Do takiej roboty potrzeba sprzętu z górnej półki, a nie jakiegoś pierdzidełka, którego burczenia nie usłyszy sąsiad obok, a co dopiero ten 3 piętra dalej! ;-)
  • Odpowiedz
@JohnMaxwell: "Smyku" - hehe, dzięki :) No wiesz, jakoś nie chce mi się wierzyć, że OBI nie ma w ofercie jakiejś porządnej markowej wiertarki. To gdzie Ty swój sprzęt do wiercenia kupujesz, u dostawców na platformy?
  • Odpowiedz
@choleryk: W sklepach ze sprzętem budowlanym. Nie w kombinatach typu "widło i powidło". Jest różnica pomiędzy sprzętem określonych marek sprzedawanym do marketów a tym kierowanym do sklepów dla fachowców. Piszę trochę żartobliwie, co na pewno nie umknęło Twojej uwadze. ;-)

Makita, Metabo, Bosch - jeśli chcę gwarancji tego sprzętu (nie prawnej, a pewności działania) kupowałem w takich właśnie sklepach, gdzie siedzi pan Kazimierz, co to zęby zjadł na tym sprzęcie
  • Odpowiedz
@JohnMaxwell: No ja akurat nie remontuję, ale bądź przekonany, że pierwsze co zrobię, kiedy wyląduję przypadkiem w takim OBI, to ruszę do działu z wiertarkami, spiszę se te najdroższe i w necie porównam z opiniami specjalistów. Nie omieszkam Cię o wyniku "śledztwa" poinformować :)
  • Odpowiedz
@choleryk: No i co? Spiszesz model, ale nie dowiesz się o jakości danej serii produkcyjnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepiej kup kilka i prześlij mi, ja sprawdzę w moim małym laboratorium. I ci odeślę...


;-)
  • Odpowiedz
@JohnMaxwell: Oj przestań opowiadać takie farmazony, że taka firma jak np. Bosh pozwala sobie wypuszczać słabszą i lepszą serię produkcyjną na rynek. Gdyby coś takiego wyszło na światło dzienne, wybuchłby skandal.

Owszem, może celować do marketów tańszymi/popularniejszymi modelami, ale litości z tą serią produkcyjną.
  • Odpowiedz