Wpis z mikrobloga

#zdrowie #choroby #pomoc #cukrzyca #nowotwor #miazdzyca #osteoporoza #luszczyca

Yo Mircy, zuważyłem że na mikro słabiutko z tematem zdrowia - chyba najwięcej na #mikrokoksy, dlatego chciałem się z Wami podzielić czymś wartościowym. Są to wywiady z Jerzym Ziębą bardzo mądrym człowiekiem który od ponad 20lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobieganiu chorobom przewlekłym i nowotworom.

Jeśli jesteś chory na jakąś chorobę przewlekłą, albo masz taką osobę w rodzinie bądź po prostu nie chciałbyś na taką chorobę zachorować polecam oglądnąć sobie serie wywiadów UKRYTE TERAPIE - a jeśli Cię to zainteresuje to w celu uzupełnienia wiedzy kupić jego książkę.

Powiem krótko tak - dużą ilość chorób które są nieuleczalne można wyleczyć naturalnymi sposobami a co wiecej można poprzez odpowiednie nawyki żywieniowe i suplementacyjne ich uniknąć.

Mam nadzieje, że ktoś się tym zainteresuje i komuś się to może przydać. Ja w rodzinie mam kuzyna, który dzięki naturalnym sposobom wyszedł z cukrzycy, zaś mojej mamy przyjaciółka wygrała z rakiem bez chemio czy laseroterapii.

Polecam się z tym zapoznać! Zdrowie mamy jedno, jak się zepsuje i nic już nie jest ważne, dlatego warto o nie dbać:)

Miłej lektury i miłego dnia:)