Wpis z mikrobloga

Opieprzałam się ostatnio okrutnie aale na szczęście wczoraj przyszło opamiętanie :) Poranny bieg (4km) z piesełem, w pięknych zimowych okolicznościach przyrody. Dzisiaj już jestem po treningu i czuję się świetnie! Nie mogę odpuszczać bo nawet jeden pominięty trening powoduje że się rozleniwiam :/ Dodatkowo zainteresowała mnie kalistenika i kuuupa pracy przede mną ( nienawidzę podciągania) i dało mi to nowego kopa :)

Dodatkowo zastanawiam się nad jakimś uporządkowaniem tych moich treningów bo póki co robię to na co mam ochotę.

Czy system cardio-kali-stabilizacja x2 jest okej? Wydaje mi się że treningi stabilizacyjne mogłyby okazać się przydatne później w kalistenice a poza tym je lubię :) dodatkowo 0,5h biegania co rano i wychodziłoby mi 1,5h ćwiczeń 6x w tyg co jest fajnym wynikiem :)

#rozowaredukcja #chudnijzwykopem #kalistenika #mikrokoksy
źródło: comment_YLgPzGQbm53aHmYRqNJd8KZ9uRwpAzjc.jpg
  • 7
@chixi: bo jak mówi "ojciec" podciąganie uczy pokory :) Skup się póki co tylko na fazie negatywnej w podciąganiu - daje to większe efekty niż cały proces podciągania. I jeszcze jedno - jeśli twoim priorytetem jest odchudzanie, to uważaj na trening cardio - zamień go na interwały.