Wpis z mikrobloga

Kisnę okropnie z promocji #bp i #payback

Za każde 10l paliwa dostaję 1 gwiazdkę. Jak uzbieram 15 gwiazdek to mogę KUPIĆ od nich ręcznik!

Czaicie to? Kupuję 150l benzyny 95 za ~750zł i uprawnia mnie to do kupienia ręczniczka za 25pln.

Nie mówię, że mają mi coś dać, ale nie ośmieszajmy się.

#cebuladeals #promocje #promocja
TheSocialOne - Kisnę okropnie z promocji #bp i #payback 

Za każde 10l paliwa dostaję...

źródło: comment_iFOodJrTLuM2ryGYXDo5jicynrfqMlEU.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheSocialOne: ja jeżdząc jako przedstawiciel dziennie po 200km, po dwóch latach wymieniłam sobie punkty na takie głośniczki przenośne, które w sklepie kosztują 100 zł. Musiałam wcześniej wlać do baku jakieś 10 000 litrów paliwa;]
  • Odpowiedz
@rafion: Zawsze mnie w-----a takie gadanie. No sorry ale ciężko uciec od programów lojalnościowych. Wiadomo, znajdą się tacy co nie założą karty "bo nie" ale i tak robi zakupy w realu, allegro czy choćby BP. Nie mówię o przypadkach, gdy ktoś specjalnie leci do wybranych sklepów aby nabić punkty ale o zwykłe zakupy. Ja na BP nie narzekam. Mam po drodze na trasie, między domem, a stancją. Mają niemal najtańsze
  • Odpowiedz
Mają niemal najtańsze paliwo


@Igorsky: Oczywiście nie wiem, gdzie mieszkasz, ale z moich rejonów to BP jest zawsze najdroższa. Orlen -5gr. Samoobsługowe -20gr, noname by Orlen -30gr względem BP. Tankuję tam od czasu do czasu tylko ze względu na to, że zawsze działa u nich kompresor do kół. Paybacki zbierałem w Realu i wymieniłem na torbę 4F, jest spoko.

Ogólnie na Orlenie zawsze jest 2x więcej klientów niż na BP.
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: BP u mnie to nie takie wielkie i bez ogólnych standardów. Kiedyś też to było noname tylko wzięli szyld BP. W sumie zadowolony jestem, na jakość paliwa też nie narzekam.
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: my znowu w robocie ścigamy się kto więcej punktów na orlenie zbije ;)

Mamy karty flotowe, więc za paliwo punktów nie ma, ale myjka i spryski to co drugi dzień wjeżdzają :) oczywiście płatność karta
  • Odpowiedz