Wpis z mikrobloga

Kisnę okropnie z promocji #bp i #payback

Za każde 10l paliwa dostaję 1 gwiazdkę. Jak uzbieram 15 gwiazdek to mogę KUPIĆ od nich ręcznik!

Czaicie to? Kupuję 150l benzyny 95 za ~750zł i uprawnia mnie to do kupienia ręczniczka za 25pln.

Nie mówię, że mają mi coś dać, ale nie ośmieszajmy się.

#cebuladeals #promocje #promocja
TheSocialOne - Kisnę okropnie z promocji #bp i #payback 

Za każde 10l paliwa dostaję...

źródło: comment_iFOodJrTLuM2ryGYXDo5jicynrfqMlEU.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheSocialOne: Paaanie, ale to typowe pierdzielenie marketingowców, widać ludzie się nabierają na to jeśli w znacznej części dużych sieci są jakieś programy punktowe, inna sprawa, że na samej benzynce stacja w sumie nie tak wiele zarabia i też na jakieś wielkie prezenty ich nie stać
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Ostatnio w liście z payback z kuponami dosłali mi papierek na 12 gwiazdek za 10l. Więc chyba promocja im nie idzie, a ręczniki zalegają. Cena tego ręcznika jest chyba uzależniony od metki/marki.
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Mnie śmieszą ludzie którzy wolą zatankować na stacji z droższym paliwem byle tylko nabić punkty na kartę. Spróbuj im wytłumaczyć że im się to nie opłaca to Ci powiedzą że nie długo dostaną latarkę lub będzie na płyn do spryskiwaczy w zimie.
  • Odpowiedz
@grucha383: Tak, ale dostaniesz go ZA DARMO (za 1 grosz). Więc robisz zakupy jak zawsze, dostajesz nóż i to taki porządniejszy, warty z 30 zł (przynajmniej na taki wygląda, że to nie jest z tych najtańszych z 10-15 zł). Niby nic, ale są święta i jak normalna rodzina potrafi wydać 150 zł tygodniowo na zakupy, tak wyda spokojnie te 600 przed świętami i dostanie nóż za darmo. Tutaj płacisz za
  • Odpowiedz