Wpis z mikrobloga

Nutopia zakopała, bo przecież nie wolno mówić o kolegach źle!!!

URL: http://www.wykop.pl/link/2281658/gejowska-orgia-w-egipskiej-lazni-26-ciu-dewiantow-wyprowadzono-nago/

Gejowska orgia w egipskiej łaźni! 26-ciu dewiantów wyprowadzono nago!

"..Kairska policja zatrzymała 26 mężczyzn podejrzanych o udział w orgii homoseksualnej w jednej z miejskich łaźni. Choć homoseksualizm w Egipcie nie jest przestępstwem, zatrzymanym grozi kara więzienia.."

#4konserwy #nutopia #neuropa #sodoma #120dnisodomy #orgia #dewiacja #nierzad
n.....a - Nutopia zakopała, bo przecież nie wolno mówić o kolegach źle!!!



URL: htt...

źródło: comment_AXi3ju7aEdIQ8flPyWlgYS1QSoMbcXlu.jpg

Pobierz
  • 36
@SirPsychoSexy: A dlaczego zakopałes skoro nie mowią tam nic złego? Homopederastia nie jest w Egipcie przestepstwem, ale zostaną im postawione zarzuty o rozpuste, bluźnierstwo, łamanie norm moralnych i podżeganie do deprawacji.. Przeczytałes chociaz czy z automatu zakopałes?
@Redeemer: Mnie zabolało? Od dawna demaskuje homopederastów, pokazujac ich prawdziwą naturę. To nie ja mam problem z tym tekstem, ale neuropa. Ogólny jego wydzwięk jest bowiem antyhomoseksualny.. Pokazuje gejów jako pozbawione rozumu, kopulujące zwierzęta.. I to jest prawdziwy powód zakopów.
Pokazuje gejów jako pozbawione rozumu, kopulujące zwierzęta..


@naczelny_psychiatra: tu masz cytat z popularnego portalu sadistic: _niedawno z roboty w Amazonie wyleciał koleś i laska bo zostali nakryci jak r*chali się miedzy regałami # - wyraźnie artykuł pokazuje heteryków jako osoby pozbawione rozumu, kopulujące zwierzęta. Skoro więc juz udowodniliśmy_ obaj, że zarówno hetero- jak i homo- są kopulującymi zwierzętami bez rozumu to wychodzi, że bez sensu dodawać znalezisko tylko o jednych z