Wpis z mikrobloga

Co powiecie na tekst pracodawcy:

- nie mam ci z czego zaplacic, wczoraj z zona i synem na chleb sie skladalem

No k---a rece mi opadly! A zaznacze ze kupil sobie kolejne auto za ok 50k... J---c prywaciarzy!

#gorzkiezale #prywaciarze
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A zaznacze ze kupil sobie kolejne auto za ok 50k... J---c prywaciarzy!


@vinyl17: a powiedziałeś mu, by sprzedał auto, czy tylko tutaj tak sobie narzekasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz, może jest kiepskim prywaciarzem i nie kojarzy faktów, że auto zeżarło mu sporo funduszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@vinyl17: to na co k---a czekacie? Czy gdybyś Ty komuś nie zapłacił, to wierzyciel by poczekał? Dzwoń do PIP i niech przyjadą jak najszybciej na kontrol.

BTW - nie j---ć prywaciarzy, tylko debili jak ty, którzy pracują za darmo.
  • Odpowiedz
@vinyl17: BEKA Z LAMUSÓW NIE ODRÓŻNIAJĄCYCH FINANSÓW FIRMY OD FINANSÓW PRYWATNYCH SZEFA/WŁAŚCICIELA

Zrozumcie, misie pysie, że niektórzy mają na przykład 10 spółek. Ta, w której Wy pracujecie, akurat nie jest płynna w danym okresie, ale szef Wam odda w najbliższym miesiącu. Inne z kolei przynoszą teraz zyski, więc sobie pojechał w Alpy na sylwestra.

Generalizowanie i traktowanie wszystkich "prywaciarzy" jako oszustów i kanciarzy jest po prostu podludzkie i j---e komunizmem
  • Odpowiedz
@saginata: nie będę wołał wszystkich, skoro mówiłem w liczbie mnogiej, to mówiłem do wszystkich. Beka wciąż jest aktualna, bo temat się często przewija. Początkowo mnie bawił, teraz zaczyna irytować.
  • Odpowiedz
@Kaethax: Co go obchodzi ile on ma spółek? Kolega, KTÓRY ten post napisał pracuje w jednej konkretnej... i co teraz ma zrobić ? Nie żyć, nie jeść ? Zastanów się zanim coś napiszesz.

@Ginden: Nie wnikam czym Ty się zajmujesz i nie obchodzi mnie to (mniemam że też nie masz pracy swoich marzeń... chociaż tu będziesz szedł w zaparte). Po pierwsze lubię tego typu pracę, wszelki handel (nie
  • Odpowiedz
1. Miej tyle umiejętności, że szczytem możliwości jest praca w lombardzie.


@Ginden: żadna praca nie hańbi; hańbią wynagrodzenia które nie pozwalają na przeżycie.
  • Odpowiedz