Wpis z mikrobloga

Co do tego ile naprawde sa warte #rozowepaski i ze nie ma sensu jakos specjalnie sie nimi przejmowac, w imie #stulejarnosc, zapraszam do obczajenia http://instagram.com/dobre_polskie_dupy

Przyczajcie jakie sa tam opisy:

Zaliczona✔@igussska Iga Jarosińska19 lat, Świdnik. Zajebista z niej suka! Piękna buzia, zajebista figura! Laseczka jest wysportowana Iga wygląda #!$%@? dobrze w legginsach w panterkę! 100% rasowa suka! Following
A teraz pomyslcie, ze #rozowepaski same tam wysylaja zdjecia.

Juz to widze, jak mi zaraz odpiszecie, ze to sa jakies szlaufy itp. Z drugiej strony, czym to sie wlasciwie rozni od dram przy #pokazmorde?

Niczym, i tutaj, i tutaj mamy do czynienia z #atencyjnerozowepaski i jedyna roznica taka, ze te z dobrych polskich dup maja mniejszy kapital spoleczny i kulturowy, wiec i metody inne, ale, poza tym, to dokladnie to samo.

PS. Nie mam nic wspolnego z tym kontem i, z tego co widze, nikt na nim nie zarabia, wiec nie ma zadnej spamdramy.
  • 17
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@anmecpeo: no ale tak jest, większość facetów tak robi i ty też. Ślinisz się do ładnych i seksownych kobiet a nie do przeciętnych. Myślisz o ruchaniu bo jesteś facetem. Może ci się nie podobać bo traktujesz je przedmiotowo ale taka nasza natura.
  • Odpowiedz
@anmecpeo: chyba musze ci grzecznie odpowiedzieć, co byś zrozumiał problem, bo zdaje się, że jak większość twoich współonanistów tutaj nie za bardzo kumasz o co biega.

przeczytałam te twoje wypociny o obrażaniu i jak to krzywdzące to jest dla wszystkich. zanim wiec jednak z góry ocenisz wszystkie dziewczyny tutaj, zacznij może od oceny twoich kolesi tutaj. hasła typu " sio do garów", "za długi masz łańcuch idź szorować gary", "od kiedy to masz wifi w kuchni", "obciągnij mi" "pokaż cycki" itp itd rusz lekko łepetyną. ja wiem, że tego nie widzisz, bo na tym polega ignorancja, obrażać innych i udawać, że nic sie nie dzieje, no i oczywiście napisać "ojej obrażajo sie różowe"

większość tekstów tutaj skierowanych w moja stronę jest cholernie obraźliwa, krzywdząca i kompletnie nie na miejscu. niezależnie od tego co napiszę i tak będę bezmózgim frajerem, który poza robieniem kanapek nie powinien robić nic innego. oczywiście sio od samochodów, sio z wykopu, won od życia
  • Odpowiedz