Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeśli ktoś szuka płatnego stażu, to jest coś co powinno zainteresować obserwujących tagi #samochody #motoryzacja i #porsche

To szczególnie dla osób, które pytają mnie jak dostać się do tej branży, więc dodaję i #mzcars

Porsche Polska:

Jesteś pasjonatem Porsche? Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Szukamy stażysty/tki (staż płatny)

Zakres kluczowych odpowiedzialności:

- Przygotowywanie i dystrybucja komunikatów prasowych


- Koordynacja i przygotowywanie raportów PR


- Obsługa parku samochodów testowych


- Wsparcie Działu Marketingu w bieżącej pracy


Szczegóły na http://bit.ly/Porsche_Rekrutacja

#praca #publicrelations
  • 21
@Dziekan5: Na podobna ofertę odpowiedziała moja dawna znajoma. Tyle ze do oddziału AMD Mercsdesa w Berlinie. Poszła na staż, przerobili jej umowę i teraz pracuje w dziale marketingu.
@afrolo2568: Zdziwiłbyś się jakie ludzie kierunki kończą i siedzą wysoko np. w PR. Nie mówię, że złe. Po prostu niezwiązane. Poza tym, jeśli naprawdę bardzo Ci zależy, to miasto jest aż takim ograniczeniem? Wszystko zależy od tego jak dużo jesteś w stanie zrobić, żeby mieć robotę marzeń.
@Dziekan5: Wiesz ja jestem samcem typu Beta (gdzieś to wyczytałem ;p) i liczy się dla mnie rodzina i takie tam. Nie chciałbym wyjechać gdzieś bez mojej #rozowypasek do pracy, chyba, że z nią a ciężko ją będzie tu namówić bo tutaj jest już "ustawiona" przez rodziców (co za tym idzie ja też) aczkolwiek mnie to wisi i mógłbym budować swoje życie gdzieś indziej aczkolwiek mam taki "bagaż" i nie zamierzam go
@afrolo2568: W Bydgoszczy np. projektuje się maszyny do procesów technologicznych m.in. Audi i Opli. Tzn. to są np. maszyny do wycinania otworów w atrapach zderzaków. Zdaje się Gebo Technic. Więc można robić w motoryzacji, ale od innej strony :)