Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wykobet

Mirki urodzil mi sie w glowie taki pomysl. Byliby chetni na cos takiego ze ja kupuje dostep do jakiegos dobrego platnego typera i umieszczam na stronie w jakies zamknietej strefie do ktorej dostep by kosztowal nie wiem z 20zl miesiac? Jak sie uzbiera duzo ludzi i zostanie kasy, to dokupujemy nastepnego typera itd

Jakby bylo spore zainteresowanie to moglibysmy sie tak pobawic co wy na to?
  • 85
@Perlo: również jestem za, wołaj :) tylko jak znaleźć uczciwego typera? Sam kiedyś tak zrobiłem, skuteczność miał świetną według statystyk na stronie, a jak się potem okazało na strone dodawał tylko te typy które wchodziły a na maila wysyłał parę typów... Ciężki temat, ale do ogarnięcia. Choć myślę że naprawdę dobre źródło jest kosztowne lub dostęp nie dla każdego... pamiętam jak kiedyś były w modzie te fixy i insidery heh.
@Gostas: no kupowalibysmy tylko od typerow ktorzy maja robiano weryfikacje na blogabet np albo innej pozadnej stronce. zadnych typerow ktorych weryfikacja to screen ;)

@rkore: jasne ze wiem, wiec zrobimy tak, ze najpierw zbiorka kasy, ja mowie ile zebralismy i na co nas stac, nastepnie rozdaje dostepy dla ludzi na miesiac do strony. Ja juz swojej kasy nie wyloze (tzn doloze sie do typow ale nie pokryje w calosci) bo
@Perlo: Tzn ja pytam ile bo nie mam pojęcia :) Ktoś pisał że ma niby typera tylko że to była kwota chyba od typu a nie od msc i to było kilka tys czy cos :) Możesz napisać jak to nie tajemnica ile mniej wiecej to sobie kazdy pod kreska policzy jakie beda mozliwosci zebrania albo odp duzej liczby osob albo pieniedzy a mniejszej liczby