Wpis z mikrobloga

Mój szwagier jest mistrzem trollingu.

Jego mama ma w aucie radio z dość sporym ekranem, którym się 'steruje' guzikami na kierownicy. A on powiedział mojej siostrze, że ekran jest dotykowy i za każdym razem, gdy ona chciała coś zmienić, on przyciskał guzik na kierownicy. I siostra żyła w takiej nieświadomości przez 3 lata ( ͡ ͜ʖ ͡) Aż do wczoraj, gdy pierwszy raz jechała tym autem sama. Po przyjeździe strasznie zmieszana poszła do teściowej i zaczęła jej się tłumaczyć, że nie wie jak to się stało, ale zepsuła ekran i dotyk nie działa. Teściowa niestety nie była wtajemniczona i wydała własnego syna na pastwę żony.

Siostra strasznie się wkurzyła i pod wpływem złości i hormonów ciążowych postanowiła się do niego nie odzywać :D

#logikarozowychpaskow #coolstory #truestory
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lsnazr: był taki trójkącik do głośności, wypisane kilka stacji radiowych i okienko częstotliwości. Tyle wystarczyło :P Zresztą nie ich auto, więc często nim nie jeździli
  • Odpowiedz
@Limonene: @Trzyszcz: @MaNiEk1: Obczajcie to, kiedyś podjechała po mnie koleżanka fiatem Seicento i prosi żeby się przejechał i przy okazji sprawdził czy nie ściąga itd. No więc wsiadam, ruszam, a ona do mnie

- nokio,
  • Odpowiedz
@nokio: Jezeli podczas przyspieszania pali sie kontrolka recznego w seicento, to oznacza to zbyt niski poziom plynu hamulcowego, podczas przyspieszania czujka ktora jest na gorze zbiorniczka alarmuje ze nie ma plynu.
  • Odpowiedz
@Limonene: ja miałem podobnie z moim tate,

jak miałem 4-5 lat i oglądałem TV klasnąłem dłońmi (nie wiem z jakiego powodu) i wtedy przełączył się kanał. Ja podekscytowany zacząłem klaskać jak p------y ciesząc ryja. A tate śmieszek siedział w kuchni z pilotem w ręku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Limonene: hah. To mi się przypomina, jak wkręcałem przez parę lat młodsza o 6 lat siostrę (wtedy jakieś 4-5 do ok 10), grając w fife na psx. Ona zawsze chciała grać ze mną, no to dawałem jej pada i mówiłem ze stoi na bramce. No to się rzucala biedna, nieraz piękne parady robiła, ale nieraz puszczała bramkę, ja się na nią "obrażałem", i ona już w poczuciu winy nie chciała
  • Odpowiedz
@Limonene: Mój ojciec podobnie wkręcał moją babcię, a swoją teściową, gdy miałem z 9 lat (11 lat temu). Czasem jeździł samochodem od swojego szefa, który miał elektryczne lusterka i wmówił mojej babci, że są sterowane głosem. Pamiętam, że jechaliśmy w jakąś dłuższą trasę i babcia całą drogę "ustawiała" lusterka, dyktując takie komendy jak: "w lewo", "trochę w prawo", "a teraz do góry", a tata nieugięcie sterował nimi przy kierownicy. Przez
  • Odpowiedz