Wpis z mikrobloga

No jestem zadowolony!

Udało się w końcu, powtórka W3D3 kolumna 3 (22,30,20,20,28). W ostatniej serii zrobione 33 - o 5 więcej :)

Przez pomyłkę w serii 2-giej zrobiłem o 3 więcej, jak to zobaczyłem to się bałem, że w związku z tym nie zrobię dnia :P Jednak robiłem między seriami przerwy około 4 minut (zalecają od 2) i udało się. Jednak sądzę, że mogłoby być lepiej z tymi czasami. Teraz idę jeszcze sobie dowalić gryfa na klatę, trochę hantli na barki, ugięcia tyłem na triceps i standardowe serię hantlami na biceps. Na gryfie mam marne 30 kg, na hantlach po 10 kg/sztukę.

Zastanawiam się nad treningiem "skazany na trening", co o tym sądzicie? Na pewno chciałbym wdrożyć drążek, ale nie za bardzo mam pomysł jak go zamontować. Oczywiście mam framugi, lecz nie chciałbym ich zniszczyć. Latem zrobię sobie drążek w wiacie od samochodu, ale zimą... hmm. hah teraz policzyłem, zrobiłem dziś 128 pompek, no nieźle :D

#100pushups #cwiczzwykopem
  • 5
Gratuluję. Są drążki przykręcane do ściany/sufitu, które łatwo zamontujesz w pokoju. Ja dziś wybieram się pierwszy raz (w życiu) na siłownię. Rozpisałem sobie wstępny full body workout i najprawdopodobniej porzucę 100 pompek na czas wstępnych zakwasów.
@severian: hmm, ja bym na Twoim miejscu robił jak ja. Pompki co 2-gi co 3-ci dzień (z programu) a dopiero po pompkach kontynuacja na siłce. W każdym razie wydaje mi się że dla ogólnej sprawności lepsze jest #100pushups oraz program typu "skazany na trening" a dla masy/siły, lecz bez zręczności i koordynacji siłka. Ważny jest złoty środek ;)
@goromadska: Jeśli się dzisiaj skatuje, to jutro nie będę w stanie zrobić 3 dnia z 5 tygodnia, bo tam już jest ponad 200 pompek w 9 seriach. Po prostu pochodzę z tydzień na siłownię i później powtórzę piąty tydzień. Wtedy planuję robić to w systemie: pompki, godzinka przerwy i siłka. A jak wyjdzie zobaczymy.
@goromadska: Ja mam osobiście drążek we framudze. Nieco się odkształciła, ale poza tym, że widać drążek to prawie nie widać różnicy. :D Oraz wiem z doświadczenia, że na to się ogólnie nie patrzy. :>