Wpis z mikrobloga

@przem1771: Jeśli ktoś w życiu nie robił nic wiecej niż dzwigania zakupów to ręce mu odpadną od zakwasów dwa to taki trening zaplanowany to jakiś wyznacznik jak ktoś nie ma motywacji to patrzy tyle trzenba zrobić i próbuje a jak mowi zrobie ile dam rady to zrobi 20 i koniec a w serii zrobił by z 40 z odpoczynkiem 1min np. Każdy ćwiczy jak może jednak według mnie trzymanie isę jakiegoś
@kozio23: nie chodzi o to, żeby ćwiczyć codziennie, mięśnie muszą się zregenerować. 2-3 razy w tyg

@McLukas: a to już chyba indywidualna kwestia, u mnie to wygląda tak, że jak mam w planie 20 to zrobie 20 i padam, a bez założeń zrobie np 30
@przem1771: Dokładnie, a jak lecisz programem to np cala seria ma 50 pompek to zrobisz 50 a nie 20 a poziom rośnie systematycznie a nie ze o dzis robie 20 za dwa dni 30 i tak dalej tylko stopniowo zwiększa się swoje "zdolności". Wiesz masz swoje zdanie ja swoje i tyle. :)
@przem1771: Przecież plan przewiduje trening co 2 dzień, czyli jak napisałeś wyżej 2-3x w tygodniu. Z tym, ze w planie masz przecież kilka serii, które sumarycznie dadzą ci wiecej niż jedna długa. To tak jakbyś co 2 dzień robił test.
@przem1771: O tym nie wspomniałeś. Takim sposobem zrobisz maksymalnie 3 serie i o połowę mniej niż w treningu z #100pushups . Zauważ, że w naszych planach treningowych ostatnia seria to zawsze to Twoje maksimum możliwości z określoną minimalną wartością pompek. Ile robisz pompek w swoim planie treningowym? Ja wczoraj w moim zrobiłem niecałe 190.
@goromadska: robiłem swój plan treningowy przez jakiś czas w domu.

4 serie pompek na maksa, różne rodzaje, wąskie, szerokie, z nogami na podwyższeniu

3 serie ruskich pompek na triceps

i do tego jakieś brzuszki

ale od 1,5m chodzę na siłkę i nie ma porównania