Wpis z mikrobloga

12 tygodni Stronglifts 5x5 skończone.

W sumie 13 - tydzień wypadł przez chorobę.

Początek:

Przysiady: 60kg

Martwy: 70kg

Żołnierskie: 40kg

Klatka, płasko: 60kg

Wiosłowanie (podchwyt): 60kg

Koniec (ostatni trening/ostatni trening z zaliczonym 5x5):

Przysiad: 115kg / 115kg

Martwy: 125kg / 125kg

Zołnierskie: 45kg / 52,5kg

Klatka: 87,5kg / 85kg

Wiosłowanie: 77,5kg / 77,5kg

Masa na starcie: ok. 76kg

Masa na koniec: ok. 81-82kg (wczorajsze ważenie; i tak - po sraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°); dieta nie jest moją mocną stroną;( )

Planuję zredukować ilość trenigu przysiadów (z 3 do 2 tygodniowo) - np. wyrzucić przysiady z dnia, w którym jest martwy. Dzięki temu będę mógł w ten dzień robić więcej serii MC i dorzucić np. podciąganie na drążku z obciążeniem i jakiś bonus na klatkę. Jak myślicie?

#silownia #mikrokoksy #stronglifts
  • 23
@inoobish: http://stronglifts.com/5x5/ Czas już jakiś ćwiczę, ale dopiero od pewnego czasu bardziej z głową. W sumie nie wiem jak odpowiedzieć na twoje pytanie.

@wspolrzednebiegunowe: Rzeczywiście, po modyfikacjach wyszłoby coś podobnego do 14-tki. Nawet progresja ciężaru ta sama. ("dla początkujących" ())

@Masterczulki: Działa, działa. Choć chciałbym jakoś ruszyć górę bardziej, żeby nie została w tyle. Czwartego treningu w tygodniu raczej nie wyrwę, więc myślę, żeby zakombinować
@natjes: każdy doradzi Ci coś innego, ale skoro dokładnie śledzisz swój progres, to nie słuchaj nikogo, zrób tak jak napisałeś i naucz się jaki to da efekt na Twój organizm. Pamiętaj o progresji ciężaru i o tym, że trening ma być ciężki