Wpis z mikrobloga

#twoandahalfmen #dwochipol #seriale

Jeśli ktoś rozważałby oglądanie 12. sezonu Dwóch i pół, to serdecznie odradzam. Ja oglądam z sentymentu, ale sam serial bardzo słaby. Nie wydaje mi się, żebym przez 5 odcinków choć raz śmiechnął. Uśmiechnął się ok, ale śmiechnął, niestety nie. Jakby tego było mało, to w dodatku Berta jakby trochę straciła pazur. No, a przecież to najlepsza postać w serialu.

W spoilerach spoilery z poszczególnych odcinków, no tak, żeby ktoś, kto jednak chce wiedzieć co tam się wydarzyło, nie musiał tracić prawie dwóch godzin na oglądanie





  • 9
@Wojt_ASR: ja tez oglądam tylko dlatego, ze ostatni sezon. Jednak bez charliego to juz nie było to samo, chociaż 11 sezon był na wysokim poziomie. To co zrobili tutaj to jest straszny dramat. Myślałem, ze ten wątek pociągną w 2~3 odcinkach, ale jak to ma być na cały sezon to tragedia.

Na ta chwile Anger Managment, które tez juz sie kończy jest lepsze od 2 1/2.
@miki4ever: 100% poparcia.

Od czasu przyjścia Kutchera Dwóch i pół szło mocno w dół, ale akurat 11 sezon był chyba najlepszym z tych non-Charlie - że tak je nazwę. No, ale ten to kompletna porażka, serio. No co chwilę tylko odwołania do tego, że Alan to pasożyt i mieszka tam od 4., czy też 12. lat. No #!$%@?, ile można. Z Charliem to te segmenty były śmieszne, tutaj... no nie są.
@Wojt_ASR: Ja ogólnie mam wrażenie, że Chuck Lorre się wypalił, albo na starość zaczęło mu się #!$%@?ć w głowie. Najpierw zepsuł Dwóch i Pół, potem z TBBT zrobił jakieś romansidło, a Mom w ogóle jest nieudane moim zdaniem, nie wiem jakim cudem dostało 2gi sezon.
@franaa: Mom to ten serial z laską ze Strasznego filmu? Jak tak, to faktycznie strasznie słabe.

No a TBBT też teraz o wiele słabsze, niż kiedyś. Fakt, są dobre segmenty, no ale straciło to po prostu klimat.
@Wojt_ASR: Nie wiem na którym sezonie skończyłem. Ostatnie co kojarze to jak Walden pracował u jakiejś laski w garażu.

Generalnie serial dla mnie sie skończył, jak Jake stał się nastolatkiem czającym bazę.

Najlepsze były sceny z podtekstem, których nie rozumiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Później pierwsze sezony z Waldenem to imo tragedia, ale z czasem nieco sie poprawili. Chociaż to nie to już.
@Wojt_ASR: Jak dla mnie to juz ostatnie dwa sezony z charlim były bardzo słabe i mimo mojej niechęci do Kutchera to jego pojawienie się stopniowo poprawiało jakość sezonu.

Skoro mówicie, że 11 jest lepszy niż 9 i 10 to może obejrzę, bo przerwałem właśnie po zakończeniu 10

@hpiotrekh: