Wpis z mikrobloga

Wykopie, nie wiem czy dobrze postapilem moralnie.

Może być nieco przysługie dlatego z góry przepraszam.

Otóż wracając ze #studbaza w październiku spotkałem swoją znajoma z klasy #licbaza, od słowa do słowa skończyło się tym że skończyłem w jej liście znajomych na fejsbuku, w Międzyczasie popisaliśmy o #!$%@?, po czym dowiedziałem się ze pracuje w korpo (Nienawidzę ludzi robiących w korpo, bo przesiakaja tymi wszystkimi asapami), i chętnie pójdzie na piwo.

Stwierdziłem, why the hell not, w niedziele napisałem ze możemy iść, odpisała ze teraz nie ma czasu i dogadamy się później. Dzisiaj odpala fejsbuka (16:30) i widzę wpis ze dzisiaj o 19:30 tu i tu (o czym wcześniej nie rozmawialiśmy), wiec jakoś odruchowo napisałem ze dzisiaj jestem umówiony (bo jestem na 23 do klubu) i średnio moge iść.

I teraz man moralniaka, bo z jednej strony kolo ch powinno mi latać skoro nie umówiliśmy terminu dzień przed, z drugiej bo szkoda mi jej bo popsuje jej plany.

Dla wszystkich szarzujacych #rozowepaski - pod koniec liceum startowałem do niej, ale zamknęła mnie w stosunkowo chamski sposób, przez co czuje do niej coś pomiędzy dziwnym wstrętem i zauroczeniem.

A więc, powiedzcie mi czy dobrze robie, konta usuwać nie będę.

#gimbocontent #problemy ##!$%@?
  • 8
@znudzonylewak: lol ogólnie zazwyczaj facet tak pisze kiedy sie spotkać, ale nie musiałeś nic robić i ona to zrobiła więc lepiej imo #logikaniebieskichpaskow

od koniec liceum startowałem do niej, ale zamknęła mnie w stosunkowo chamski sposób, przez co czuje do niej coś pomiędzy dziwnym wstrętem i zauroczeniem.


To zrób to samo teraz if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i

@fanatic ogólnie to w niedziele się spytałem gdzie i kiedy, odpowiedziała tylko piątek bez żadnej godziny, dzisiaj kolo 14 dopiero napisała gdzie i o której.

@josette dzięki za zrozumienie, myślałem ze to tylko ze mną coś jest nie tak
@znudzonylewak: To ciekawe doświadczenia. Z jakimi korporacjami miałeś styczność?;-)

Co do Twojego pytania "czy robię dobrze" - nie ma w tym nic nieetycznego ;-) Z egoistycznego punktu widzenia, jeżeli masz plany, to w zależności od planów możesz albo jej odpisać, że jesteś zajęty (co zrobiłeś) albo jeżeli akurat nie wychodzisz z różowym, to połączyć obydwie przyjemności ;-)