Wpis z mikrobloga

To jest dobre pytanie. Świder ma laptopa jako swój jedyny kamień milowy polskiej inżynierii i nie zapowiada się aby ten laptop odziedziczył po kimś lepszą kartę dźwiękową. Mikrofon był kiedyś lepszy ale się rozwalił bo Świder jeździ pociągami z plecakiem z/do akademika i to był owoc tych podróży.
A i nie zapominajmy, że jego kuc współlokator nakur*&a zespołem Honor a ostatnio polskim Disco Polo więc ten cichy Świder to jest czasem niemal konieczność bo "Ale, ale, Aleksandra" :D
@odin: Ale odpowiadać to się naucz. Słucham was zawsze bardzo chętnie bo dużo rozprawiacie o rpg, mmo. Pierwszy raz kiedy cię usłyszałem myślałem żeś @archonik bo głosy macie bardzo podobne.
@Primoza: @archonik: Zapamiętam o klikaniu w "odpowiedz". Ja szczerze nie jestem w ogóle zaznajomiony z polską sceną podcastów/youtube więc udam, że zrozumiałem porównanie i będę się uśmiechał :D
@Primoza: Jeśli Polska to "przybałtyczna" wyspa to by się zgadzało :D To Aki mieszka na Wyspach Kanaryjskich ale aktualnie na stronie nie urzęduje bo wkręcił się w Hearthstone oraz Elite Dangerous gdzie odnosi sukcesy jako przedsiębiorca, mąż i kochanek.