Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster:

No Ty tylko wrzucasz. Z tekstem:

Jesteście ciekawi za co otrzymał prezent od moderacji? Oto powód.


A prawda jest taka, że na drugim zgłoszeniu użytkownik wypada gorzej niż tutaj i to raczej to drugie przesądziło o banie. :)
@MasterSoundBlaster: Tak to jest kiedy moderatorami są ludzie którzy W OGÓLE SIĘ NIE UDZIELAJĄ NA MIRKO I NIE ZNAJĄ UŻYTKOWNIKÓW, a jedynie wchodzą raz czy dwa dziennie do zgłoszeń.

Każdy kto zna czeskiego szwagra widzi, ze to ewidentny trolling. Ale taki modek co nie ma prawie nic wspólnego ze stronką, po za tym, że jest modem, nie zna ludzi i nie wie co na serio, a co nie.
@MasterSoundBlaster:

No Tobie to wszystko jedno, bo tylko sobie wrzucasz zmanipulowany zrzut ekranu pokazując jacy moderatorzy są źli, ale wyobraź sobie, że ja mam takie hobby, że staram się wyjaśnić dlaczego ktoś niesłusznie krytykuje moją pracę.
@MasterSoundBlaster:

Ale nie rozumiem przeszkadza Ci, że pod Twoim wpisem o domniemany powodzie zbanowania piszę jak sytuacja wyglądała naprawdę? Bo ja Tobie jedynie wytknąłem to, że pokazujesz wszystkim za co niby ktoś został zbanowany, a tak naprawdę ten ktoś Cię oszukał.

Jak według Ciebie powinienem się zachować? Powiedziałem to czego twój informator Ci nie powiedział, a usuniętej treści Ci nie mogę pokazać, bo chyba właśnie po to ją usuwamy żeby jej