Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, małe #rozdajo #konkurs i badanie rynku ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co sądzicie o takim świątecznym opakowaniu na żelki? Wkraczam dopiero w rewiry okazyjnych opakowań na #zelki i zastanawiam się, czy 1 kg żelków/pianek/malinek w takim opakowaniu to fajny prezent dla dzieciaków i bylibyście w stanie coś takiego położyć pod choinką albo dać komuś na mikołaja? Albo czy cieszylibyście się na taki prezent od mamełe/tatełe lub gf? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szczegóły konkursu: mam do rozesłania 11 paczek, w każdej 1 kg miksu żelków ( ͡ ͜ʖ ͡)

- 3 paczki roześlę wśród wszystkich, którzy zaplusują ten wpis

- 4 paczki roześlę wśród wszystkich, którzy w komentarzu odniosą się do mojego pytania

- 3 paczki roześlę wśród wszystkich, którzy dodadzą tag #gusto do obserwowanych i dodadzą dowolny wpis z tagiem #gusto

- 1 paczkę zjem z kolegami z biura XD

Zwycięzców wyłonię jutro z rana.
ecco - Mirki i Mirabelki, małe #rozdajo #konkurs i badanie rynku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)



Co s...

źródło: comment_VdDP2s8Y1WsxXbgX40U2RKzPRU0Zkvgg.jpg

Pobierz
  • 371
  • Odpowiedz
@ecco: 1kg żelków jako główny prezent to nie za bardzo pasuje. Natomiast jako dodatek do większego podarunku - tak jak pisali wyżej - to jak najbardziej.

Opakowanie takie bardzo neutralne jest - nie przykuwa oka (może bardziej czerwone?).

Pomysł kartonik zamiast folii - bardzo fajny! coś a'la picreleted

Generalnie ja bym wyeksponował waszą maskotkę(o ile dobrze znalazłem) bardziej na opakowaniu - bardzo fajna swoją drogą :)
miszczprzegrywu - @ecco: 1kg żelków jako główny prezent to nie za bardzo pasuje. Nato...

źródło: comment_6hokXjJlnqfusBDqJcz7e3TvLisgNLx4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ecco:

Czy 1 kg żelków/pianek/malinek w takim opakowaniu to fajny prezent dla dzieciaków i bylibyście w stanie coś takiego położyć pod choinką albo dać komuś na mikołaja?


Jak najbardziej, moim zdaniem świetny element prezentu dla dziewczyny - nie dość że będzie zadowolona, to jeszcze się podzieli. Podwójny profit ( ͡°
  • Odpowiedz
@ecco: Ucieszyłabym się z takich słodyczy pod choinką. Uwielbiam żelki! A prezent idealny dla każdego łakomczucha, nie tylko dla dzieci :)
  • Odpowiedz
@ecco: Ogólnie prezent fajny tylko trzeba orientować czy ktoś może je jeść bo np. moja siostra ma straszną nadwrażliwość na słodkie i pomimo tego, że żelki bardzo lubi ale jeść ich nie może.
  • Odpowiedz
@ecco: Żelki pod choinkę - świetny pomysł. Jak tylko przeczytałam twój wpis, to aż mnie ogromna ochota naszła na takie słodycze. :) Jak ja bym się cieszyła, gdybym coś takiego dostała ! () Tylko to opakowanie no.. delikatnie mówiąc szału nie robi i jest strasznie pospolite. Szczerze to gdybym zobaczyła je w sklepie to mój wzrok automatycznie szukałby czegoś innego. A to z kilku powodów:

1. Zielony to kolor raczej przeznaczony dla świąt wielkanocnych, a nie bożonarodzeniowych (tu dominuje czerwień). Ja osobiście preferowałabym biel lub złoto.

2. Jeśli jesteście nastawieni na klientów - dzieci, to opakowanie tym bardziej odpada. Dzieci lubią przecież jakieś ładne/śmieszne opakowania. Fajnym pomysłem byłoby np. opakowanie w kształcie mikołaja, którego brzuch byłby wypełniony żelkami/piankami itd., a to wszystko widoczne dzięki temu, że brzuch byłby przezroczysty. Jeśli nie Mikołaj to może np. jego worek albo bałwan ? Ważne żeby też nie przesadzać z tymi bombkami, choinkami. W prostocie tkwi urok. Dołączam zdjęcie opakowanie, które też mi się podoba. Chociaż brzuch nie jest przezroczysty, byłabym bardzo ciekawa co kryje
s.....e - @ecco: Żelki pod choinkę - świetny pomysł. Jak tylko przeczytałam twój wpis...

źródło: comment_XMpUwIAjvfjjmyq6aauPl9NIXbMlQji1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ecco: same żelki jako prezent to może być mało ale już jako uzupełnienie jakiejś paczki świątecznej to dobry pomysł.

Co do kwestii opakowanie to sądzę że lepsze było by krótsze, wiesz by ta "czuprynka" była krótsza. No i logo możesz dodać bo nie zauważyłem na tym zdjęciu, reszta bez zarzutu :)
  • Odpowiedz
@ecco: pomysł świetny, ale ta ilość jest są duża. Nie kupiłbym żadnemu dzieci KILOGRAMA jednorodnych słodyczy. Opakowanie fajne, gdyby były mniejsze paczki śmiało wybrałbym taki smakołyk bo merci i inne juz się znudziły nawet dla dorosłych!
  • Odpowiedz