Wpis z mikrobloga

1. Kup psa rasy husky do bloku mieszkalnego.

2. Wychodź z nim max 2 razy dziennie (rano przed pracą i po 18 po powrocie z pracy).

3. W czasie Twojej nieobecności w domu pies zostaje sam w domu, wyje przez pół dnia i szczeka co jakiś czas.

4. Niech przejedzie w okolicy jakiś samochód na sygnale, niech pies zacznie piszczeć z tego powodu, tak że słychać przez ścianę.

6. brak profitu - pies jest męczony przez właścicieli, a sąsiedzi wkurzają się bo wycie staje się uciążliwe.


#psy #pies #husky #fucklogic #sasiedzi
  • 11
  • Odpowiedz
powiedz to sąsiadom - co ja będę im mówił co mają robić z własnym psem?


@pila_mechaniczna: no, lepiej się popłakać na wykopie. "Ojej, tak mi to przeszkadza... no ale nie powiem im, bo przykro im będzie. Trudno, będę cierpiał sam, nie jest tak źle". xD Stary, jak sam nie chcesz zadbać o swój spokój to na co liczysz?
  • Odpowiedz
@rss: ja też jestem zawsze za tym, żeby mówić ludziom wprost takie rzeczy, ale w tym przypadku to i tak nic nie da. Pies tak czy siak będzie zostawał sam w domu. Ewentualnie można zasugerować tym sąsiadom, że ich pies potrzebuje dużo ruchu i wtedy będzie się inaczej zachowywał, ale pewnie i tak nie posłuchają. Jak można brać takiego psa do bloku, ja pierdykam, rozumiem gdyby ktoś tam siedział z
  • Odpowiedz