Wpis z mikrobloga

- Jestem bliski otrzymania pierwszego w świecie tytułu "pedała honoris causa". Przy każdej ulicznej połajance wołają za mną "#!$%@? ciota", wciskając mnie w tę płciową szufladę. A ja zakładam sukienki, bo doszedłem do wniosku, że człowiek może przyjąć negatywny pogląd na role płciowe. Potrafię to wyjaśnić na poziomie ideowym - mówi Marcin Boronowski, wrocławski wykładowca, który publicznie przedstawia się jako Antyfacet.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,17015583,Wykladowca_ubiera_kiecki_z_powodu_ideologii__I_slyszy_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wroc%C5%82aw_gazeta

#wroclaw #homoseksualizm #dziwnyjestenswiat
Pobierz mroz3 - - Jestem bliski otrzymania pierwszego w świecie tytułu "pedała honoris causa"...
źródło: comment_h6t43vZ5bTib3ATQUkmxCoiPt2u5RgFn.jpg
  • 65
@mroz3:

Lubi tak się ubierać i chce pokazać ludziom, że nie muszą tkwić w sztywnych schematach, z tego co pamiętam (czytałem jakiś wywiad z nim). W czasie gorącego lata sam nie raz spojrzałem z zazdrością na dziewczyny w spódnicach, bo nie lubię gotować jajec.

Żeby było śmieszniej, to przecież z anatomicznego punktu widzenia, spódnica czy przepaska jest bardziej odpowiednim ubiorem dla mężczyzn właśnie, bo przegrzewanie jąder może prowadzić do bezpłodności lub
@Endrius: te schematy jakoś od dawna się sprawdzają a podział na płeći rolę chyba nie wymaga poprawiania?

być może anatomicznie ejst to uzasadnione natomiast społecznie czy kulturowo w Polsce już nie abrdzo
@mroz3: Nie wiem czy jest chory czy nie ale jego ewentualna choroba nie czyni mi żadnej krzywdy ani przykrości. Prędzej wysłałabym na leczenie meneli którzy są alkoholikami. Oni są bardziej szkodliwi społecznie. I jest ich mnóstwo.
@omik: @abcde: @Endrius: wiecie genralnie prowadzimy tu jałową dyskusję bo ani ja was nie przekonam ani wy mnie a mam wrażenie, że facetowi chodzi o kręcenie wokół siebie gównoburzy co jak widac mu się udaje
@mroz3: alez w zadnym razie nie chodzi o przekonanie kogokolwiek (przynajmniej mi). chodzi o zasianie ziarna watpliwosci i pokazaniu ze mozliwe jest nie bycie betonem z fiksacja na punkcie 'normalnosci', czymkolwiek by ta nie byla.
@mroz3:

Wiesz, ludzie nie lubią sprawdzonych schematów, bo są nudne. Z punktu widzenia człowieka z początku ubiegłego stulecia, kobiecy strój kąpielowy nie powinien odkrywać ciała ani być przylegający do ciała, a w razie gdyby jednak przylgnął, to kabina do przebierania dla pań miała koła i była wprowadzana do wody, aby kobieta mogła się przebrać w "stosowny" strój natychmiast po wyjściu z wody. A męski strój kąpielowy wyglądał jak współczesny jednoczęściowy strój
@mroz3:

wiecie genralnie prowadzimy tu jałową dyskusję bo ani ja was nie przekonam ani wy mnie a mam wrażenie, że facetowi chodzi o kręcenie wokół siebie gównoburzy co jak widac mu się udaje


Wcale nie taką jałową, bo jak widzisz, jest sporo osób myślących inaczej.

Ja np. akceptuję, że ktoś ma konserwatywne podejście do swojego życia, bo tak się wychował, w duchu takich wartości wyrósł, ale nie sądzę aby to dawało
kobieta wkłada spodnie


Ok

facet wkłada spódnicę


gownoburza.jpg

W tym kraju naprawdę dzieje się dobrze, skoro fakt, jak ktoś się ubiera, jest tak istotny.

PS Sean Connery też nosi spódnicę :lennyface: