Wpis z mikrobloga

- Jestem bliski otrzymania pierwszego w świecie tytułu "pedała honoris causa". Przy każdej ulicznej połajance wołają za mną "#!$%@? ciota", wciskając mnie w tę płciową szufladę. A ja zakładam sukienki, bo doszedłem do wniosku, że człowiek może przyjąć negatywny pogląd na role płciowe. Potrafię to wyjaśnić na poziomie ideowym - mówi Marcin Boronowski, wrocławski wykładowca, który publicznie przedstawia się jako Antyfacet.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,17015583,Wykladowca_ubiera_kiecki_z_powodu_ideologii__I_slyszy_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wroc%C5%82aw_gazeta

#wroclaw #homoseksualizm #dziwnyjestenswiat
mroz3 - - Jestem bliski otrzymania pierwszego w świecie tytułu "pedała honoris causa"...

źródło: comment_h6t43vZ5bTib3ATQUkmxCoiPt2u5RgFn.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@mroz3: coś tak chce sobie/innym udowodnić. Ale jak widziałem go na żywo to wygląda na takiego co ma #!$%@? na wszystko. Poza tym pracuje, odprowadza podatki, na #!$%@? mu się pod spódnicę patrzyć.
  • Odpowiedz
@mroz3: no nie będziemy się tutaj targować. Ale wystarczy zrobić tour: Zabrze > Wrocław > Berlin, żeby zrozumieć jak ubiór ludzi na ulicach potrafi wnieść dużo kolorytu w codzienność miejską.
  • Odpowiedz