Wpis z mikrobloga

- Jestem bliski otrzymania pierwszego w świecie tytułu "pedała honoris causa". Przy każdej ulicznej połajance wołają za mną "#!$%@? ciota", wciskając mnie w tę płciową szufladę. A ja zakładam sukienki, bo doszedłem do wniosku, że człowiek może przyjąć negatywny pogląd na role płciowe. Potrafię to wyjaśnić na poziomie ideowym - mówi Marcin Boronowski, wrocławski wykładowca, który publicznie przedstawia się jako Antyfacet.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,17015583,Wykladowca_ubiera_kiecki_z_powodu_ideologii__I_slyszy_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wroc%C5%82aw_gazeta

#wroclaw #homoseksualizm #dziwnyjestenswiat
Pobierz mroz3 - - Jestem bliski otrzymania pierwszego w świecie tytułu "pedała honoris causa"...
źródło: comment_h6t43vZ5bTib3ATQUkmxCoiPt2u5RgFn.jpg
  • 65
@omik: bo uważam, że taki widok jest odrażający i kłóci się z ogólnie przyjętymi normami i estetykom, nie chciałbym, żeby moje dziecko musiało oglądać tego typu indywidua
odrażający i kłóci się z ogólnie przyjętymi normami


@mroz3: no nie wiem, tradycja facetow przebierajacych sie za kobiety to motyw stary jak swiat. Juz starozytni grecy...

estetykom


grammarnazi.gif

dziecko musiało oglądać tego typu indywidua


To mam nadzieje ze zaczales juz przygotowywac liste dziel zakazanych dla swoich dzieci. Seksmisje, Monty Pythona pewnie juz masz, ale polecam dodac wszystko z tej listy: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/DisguisedInDrag
@abcde: mają #!$%@? póki nie zaczną zadawać pyta "Tato, a dlaczego ten pan nosi sukienkę?" i co odpowiesz? że facet jest #!$%@?, chory psychicznie, czy że takie mamy teraz czasy? Każda odpowiedź będzie kłamstwem, a jak odpowiesz "nie wiem" albo "po prostu tak jest" to poczekaj chwilę, a znowu usłyszysz to samo pytanie, albo co gorsza dzieciak sam Ci się tak ubierze, bo "na ulicy tamten pan się tak ubrał".

ubieranie
estetykom


@omik: pardon, a co do reszty to dziecku nie puściłbym seksmisji czy pythona,. Ale mówie o dziecku nie o młodzieży która zrozumie kontekst

@abcde: dlatego należy im wpajać odpowiednie zachowania a nie wystawiać na działanie tego typu osobników
Ale mówie o dziecku nie o młodzieży która zrozumie kontekst


@mroz3: dlatego tamta lista. Mulan, KungFu Panda 2, niektore gry z Mario... serio, musisz miec oczy dookola glowy, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mroz3: Jestem w stanie zrozumieć że jesteś zniesmaczony, twoje prawo. Ale nie mieszaj w usprawiedliwienie swojego stanowiska dzieci. To nie działa tak że dziecko zobaczy coś dziwnego i samo zacznie się tak zachowywać. Lepiej powiedzieć coś w stylu "nie wiem czemu pan tak się ubrał ale nie powinien nosić spódnicy bo tak ubierają się panie". Proszę. Problem rozwiązany. Moim zdaniem większym problemem jest wytłumaczenie dziecku widoku brudnego i śmierdzącego menela. To
@abcde: tylko, że menela można tłumaczyć alkoholizmem chociażby a jak wytłumaczyć takie coś? Nie będę mowił, że nie wiem bo nie akceptuję takiego zachowania. Prędzej można by to tłumaczyć chorobą psychiczną.

@omik: szkoda czasu na taki poziom rozmowy
ubieranie się w ten sposób jest po prostu niezgodne z przyjętymi normami społecznymi i z ogólnie rozumianym współżyciem społecznym.


@pila_mechaniczna: to samo, jeszcze nie tak dawno temu slyszaly dzieci i mlodziez przychodzac do szkoly ubranym na kolorowo, a nie w mundurek.

Rownie dobrze mozesz miec pretensje, do pani 90kg+ ubierajacej biale legginsy i czarne stringi, spod ktorych wystaja loniaki, dlugoscia porownywalne z wlosami frontmana kapeli metalowej.

I co wtedy?

Gosc sie
@abcde: czyli rozumiem, że uważasz że w takim zachowaniu wszystko jest ok? Ten człowiek robi to dla swojej chorej fantazji i nie rozumiem dlaczego się go bron izamiast skierowac na leczenie.

@omik: odpowiem, że tak nie zachowują się normalni ludzie