Wpis z mikrobloga

Nie ma na reddicie wykopków bo :

1.Język angielski

2.Głosy są anonimowe więc jest niemożliwe zbanowanie lub zemsta na ludziach "zakopujących" twoje treści

3.Nie ma rankingu i kolorów, więc ciężko jest pielęgnować swój e-p---s

4.Duża liczba użytkowników uniemożliwia istnienie portalowej "elyty"

5.-Jakie mam dodawać treści gdy wcześniej wszystko kopiowałem z reddita?

#reddit Wykop ostatnio to taka wycieczka do rodziny na wieś.
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedokonczone_Zdani:

Czasami zaglądam na reddit, ale szczerze mówiąc to poziom tam (przynajmniej na głównej) jest chyba jeszcze niższy niż na wykopie. Do "hot" trafiają komiksy z morałem dla idiotów i pojedyncze obrazki z których może jeden na dziesięć wart jest obejrzenia.

Wolę wykop bo mówi o sprawach ze świata z perspektywy widzenia Polaka.

Dodatkowo reddit w dużej mierze jest lewacki, a tego nie zniese.
  • Odpowiedz
@Cherbata:

Chyba każdy w tym wątku napisał o głównej zalecie reddita- praktycznie bezgranicznej możliwości filtrowania treści. Ludzie naprawdę zdają się nie rozumieć, że to co widzą jako główną nie jest nią dla większości zalogowanych użytkowników. A co do skali całego niedopowiedzenia warto zaznaczyć, że wykop wielkością przypomina jednego średniego subreddita, a tych są tam tysiące. Jesteśmy tutaj planetą zaniedbanych programistów w kolorowym kosmosie ras, profesji i poglądów.

Wolę wykop bo mówi o sprawach ze świata z perspektywy widzenia Polaka. Dodatkowo reddit w dużej mierze jest lewacki, a tego nie
  • Odpowiedz
@Redeemer: Jestem zalogowany na reddit, ale ciągle kicha, ciężko mi znaleźć coś interesującego nawet jak sobie na dziesięć różnych sposobów przefiltruję. Może nie umiem, ale raczej zwyczajnie nie ma tam zbyt wiele interesujących mnie rzeczy.

Jeśli chodzi o poziom wykopu to rzeczywiście nie jest najwyższy i sam się na to czasem wkurzam jak widzę dziesiąte #pokazmorde na mikro, czy kolejnego Korwina na głównej, ale jednak tutaj na wykopie
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani:

Ze swojej strony polecam /r/AskHistorians. Ścisłe reguły dotyczące zadawania pytań i odpowiedzi wyłącznie w oparciu o źródła. Przesiedziałem tam już kupę produktywnego czasu i mam nadzieję, że komuś tym pomogę.
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: reddit jest ch#ujowy. Pomimo tego, że jakoś w miarę rozumiem angielski, tak redditowego angielskiego zupełnie. Do tego dochodzi b----l w layoucie, dziwnie to wszystko wygląda i mnie osobiście odstrasza.
  • Odpowiedz