Wpis z mikrobloga

Nie ma na reddicie wykopków bo :

1.Język angielski

2.Głosy są anonimowe więc jest niemożliwe zbanowanie lub zemsta na ludziach "zakopujących" twoje treści

3.Nie ma rankingu i kolorów, więc ciężko jest pielęgnować swój e-p---s

4.Duża liczba użytkowników uniemożliwia istnienie portalowej "elyty"

5.-Jakie mam dodawać treści gdy wcześniej wszystko kopiowałem z reddita?

#reddit Wykop ostatnio to taka wycieczka do rodziny na wieś.
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak są wybory prezydenckie w USA, to na Reddit jest więcej "pro-demokratyzmu" niż KNP/Korwina/Wiplera kiedykolwiek.


@MajkiFajki: stek bzdur

źródło: miałem chyba ze 4 czy 5 reddit goldów, które w jakiś magiczny sposób przeliczyli na 16h czasu pracy ich serwera (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bo bzdury napisałeś. Na reddicie w tematach / subredditach nie związanych z polityką, nie ma prawie wcale politycznego spamu, może oprócz "thanks Obama" (kiedyś), ale akurat Obama jest demokratą.

Dodam jeszcze, że takiej ilości politycznego spamu jak na wykopie nie ma nawet z czym porównywać - może z programem PIS, który kiedyś próbowałem czytać. Nawet program KNP ma mniej politycznego spamu niż czasem jest na mikroblogu.

Zresztą ostatnimi czasy ta "tajemna" fejsbukowa
  • Odpowiedz
@fledgeling: Ale używaj "odpowiedz". Miałem na myśli treści pro-demokratyczne, a Obama nie jest jedyny, jeszcze jest cała partia i ich działalność/linia polityczna/projekty/etc. To, co na wypoku dostałoby tag #polityka, jest na Reddit na głównej w worldnews/technology/etc.

Nie byłoby z tym problemu, gdyby kiepy nie downvotowały wszystkiego innego.

Albo robisz jak wypok, czyli z automatu + #polityka albo jesteś redditem, gdzie #polityka "słuszna" jest
  • Odpowiedz
1.Język angielski


No tak, żaden Polak nie zna angielskiego.

2.Głosy są anonimowe więc jest niemożliwe zbanowanie lub zemsta na ludziach "zakopujących" twoje treści


@
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: subreddit /r/worldnews jest lata świetlne przed wykopem bo żeby zapobiec manipulacjom, znalezisko musi mieć taką samą nazwę jak oryginalny tytuł artykułu.

Na wykopie natomiast, jest jakiś artykuł, ktoś robi z niego znalezisko - z mega zmanipulowanym tytułem, który nijak się ma do oryginału, ani treści artykułu, a co ciekawe potem stado baranów to wykopuje - i jeszcze w komentarzach pisze, o rzeczach, których w artykule nie było (za to w zmanipulowanej nazwie znaleziska jest).

Swoją drogą to dość dziwne, że nie razi cię polityka na wykopie - gdzie słuszna jest tylko jedna opcja, a masz jakiś problem z redditem - gdzie choćby w /r/politics odbywają się dyskusje na jakimś poziomie. Na wykopie "dyskusje" to jakieś obrazki o Szumlewiczu + wyzywanie wszystkich od
  • Odpowiedz
u nas jest mirko od śmiesznych obrazków i ładnych dziewczyn, a główna od newsów i ciekawostek.


@Bluesgreen: jeśli dla ciebie reddit to tylko główna, to jasno widać, że masz o nim nikłe pojęcie. Jest mnóstwo subredditów tematycznych, często o wysokim poziomie, których treśc żadko trafia na główną, z powodu zbyt małej liczby głosów.

Zresztą "główna" reddita czyli reddit.com nie pokazuje wszystkiego - jak jest na /r/all (głównie z powodu wywalenia
  • Odpowiedz
@fledgeling: Każdy serwis zaczyna się od głównej, to tam przecież mają lądować najlepsze treści, prawda?

Wiem jak ten serwis działa, co z tego że są jakieś subreddity dla garstki zainteresowanych, to nie oddaje pełnej atmosfery. Na Wykopie też możesz sobie pododawać 95% treści na #czarnolisto zamykając się w swoim ogródku i masz spokój, ale to już nie będzie cały Wykop.
  • Odpowiedz
to tam przecież mają lądować najlepsze treści, prawda?


@Bluesgreen: nie

co z tego że są jakieś subreddity


Widzę, że fajnie wypowiada się o tematach, o których się nie ma pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz