Wpis z mikrobloga

Nie ma na reddicie wykopków bo :

1.Język angielski

2.Głosy są anonimowe więc jest niemożliwe zbanowanie lub zemsta na ludziach "zakopujących" twoje treści

3.Nie ma rankingu i kolorów, więc ciężko jest pielęgnować swój e-penis

4.Duża liczba użytkowników uniemożliwia istnienie portalowej "elyty"

5.-Jakie mam dodawać treści gdy wcześniej wszystko kopiowałem z reddita?

#reddit Wykop ostatnio to taka wycieczka do rodziny na wieś.
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 99
@Niedokonczone_Zdani: szczerze mówiąc, wykop będąc kiedyś najlepszym agregatorem ciekawostek zmierza obecnie w kierunku tuby politycznej i portalu ze smiesznymi obrazkami. Tam na reddicie przynajmniej mam szansę na więcej ciekawych rzeczy z sieci śledząc odpowiednie subreddity.
  • Odpowiedz
W moim przypadku wygląda to tak


@quiksilver: niezły wynik, ale nie oszukujmy się, nie da się go osiągnąć postując na polskich subredditach, więc jest to dla typowego wykopowego sebixa nieosiągalne.
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Skąd wiesz, że nie ma na Reddicie Wykopków, skoro:

1.Język angielski


2.Głosy są anonimowe więc jest niemożliwe zbanowanie lub zemsta na ludziach "zakopujących" twoje
  • Odpowiedz
szczerze mówiąc, wykop będąc kiedyś najlepszym agregatorem ciekawostek zmierza obecnie w kierunku tuby politycznej i portalu ze smiesznymi obrazkami. Tam na reddicie przynajmniej mam szansę na więcej ciekawych rzeczy z sieci śledząc odpowiednie subreddity.


@mactrix: bo @wykop zamiast zrobić subreddity albo chociaż moderowane tagi to woli zmienić wygląd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Ja tam czasami zaglądam jak nie mam nic do roboty w robocie i skończą mi się internety. Nie czaję czym tam się zachwycać, wygląda tragicznie, posty 2k punktów z pojedynczym zdjęciem kota albo innego gówna. Pewnie coś tam głębiej ciekawego siedzi na tych ich subach, ale póki co nie miałem zacięcia żeby sprawdzać
  • Odpowiedz
Reddit ostatnio został zjechany przez Greenwalda za super cenzurę polityczną.


@MajkiFajki: Lepsze to niż 90% głównej zasranej przez znaleziska o polityce i nawet #czarnolisto nie pomaga bo debile nie umieją tagować.

Na Wypoku czegoś takiego nie ma.


Nie ma, za to jest stado umysłowych gimnazjalistów z których każdy ma rację, a ten kto się z nimi nie zgadza to lewak/nazista/homo/żyd/cyklista.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Nie, nie jest lepsze. Chodziło usuwanie info na temat NSA i masowej inwigilacji Amerykanów przez służby specjalne. Jak są wybory prezydenckie w USA, to na Reddit jest więcej "pro-demokratyzmu" niż KNP/Korwina/Wiplera kiedykolwiek.
  • Odpowiedz