Wpis z mikrobloga

@majas: Jeżeli zakup dojedzie do skutku, to spodziewam się sporych zmian. Carbon to jakies 1.5kg mniej na samej ramie, ale to akurat nie jest kluczowe. Mój Trek 4400 to była maszyna rekreacyjna bez porządnego amortyzatora i w dodatku zawsze wydawal mi się jakby za maly (rama 19.5 cala przy wzroście 185cm). 29 calowe kola zdaje się sa lepsze wlasnie dla osob trochę wyższych. Tym razem przyloze się się bardziej do wyboru
@Splot: Ja przy 1,8m wzrostu mam ramę 19 cali i mimo, że się wydaje mała, to komfort z jazdy jaki daje jest jak dotąd bez porównania :) A co do roweru, to rzeczywiście, zmiany będą kosmiczne przy takim przejściu :)
@Stixer: On nawet nie jest jakos super lekki defaultowo, choć na bank wazy co najmniej 2kg mniej, niż moja dotychczasowa maszyna. Co do samochodu, to ciężko mi powiedzieć, ile bylbym skłonny wydac, bo w przeciwieństwie do rowerowania zupelnie nie kreca mnie samochody. Nie mam nawet prawka, bo nigdy nie było mi potrzebne. ;)
@majas: Podejrzewalem, ze moje problemy z dretwiejacymi rekoma i bolącymi plecami podczas jazdy mogly być przez lekko za mala rame, ale nie jestem w stanie tego potwierdzić. Na pewno rozmiar będę konsultowal ze sprzedawca.