Wpis z mikrobloga

@deco20: Pamiętam jak grałem kiedyś w Gothica. Wszysto fajnie - doszedłem do tej wioski orków z której wchodziło się do świątyni Śpiącego.Wyłączyłem grę i postanowiłem dokończyć nazajutrz. Rano włączam komputer - i dupa. Dysk tak bardzo #!$%@?, sejwy tak bardzo #!$%@?.(,)

Szczerze mówiąc bardziej szkoda było mi utraconych sejwów niż tego że komputer nie działa nowy dysk trzeba będzie kupić. Bo co tam dysk - trzeba było
@deco20: Masz Uriziela i Wzmocnioną Zbroję Magiczną, idziesz #!$%@?ć Śniącemu i biegasz z łukiem? Na endgame to raczej już miało się kuszę wymaksowaną ;)
@deco20: Hmm, ciekawe. Zawsze miałem przekonanie że w 1szej części opłacało się wszystkie zdolności maxować. I na końcu byłeś Overlordem, którym wyrzynałeś cały Stary Obóz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fenol: Nie byłem pewny, czy na coś koniecznego nie będę musiał ich wydać, a potem już byłem na tyle daleko i na tyle mocny, że już się tym zbytnio nie przejmowałem i zostałem przy łuku.
@deco20: ostatnio 1 raz w zyciu przechodzilem Gothika i o ile cala gra bardzo wciagajaca to sama koncowa walka jakas taka statyczna i malo emocjonujaca. Juz w Risenie to mi sie bardziej podobalo.