Wpis z mikrobloga

Masz Uriziela i Wzmocnioną Zbroję Magiczną, idziesz #!$%@?ć Śniącemu i biegasz z łukiem? Na endgame to raczej już miało się kuszę wymaksowaną ;)


@Fenol: @deco20: Ja pierwszej częśći gothica łądowałem wszystko w łuk. Miałem takiego skilla, że przeciwnicy nie wiedzieli nawet skąd dopada ich strzała.

Łuk > kusza, bo szybkostrzelność.
@WinyI: Jak wspomniałem wcześniej, zawsze miałem wszystko na końcu wyskillowane na maxa - i nawet się zastanawiałem czy rzeczywiście się nie opłaca bardziej biegać z łukiem (bo szybkostrzelność), ale jednak doszedłem do wniosku że na to samo wychodzi - z łuku szybko napieprzasz, ale za to z kuszy zabijasz po 2-3 strzałach xD
@Fenol: ja pamiętam ,że nie było #!$%@? na długi, wzmocniony magicznie łuk. W misji w kopalni, gdzie trzeba było rozwalać te pełzacze czy jak one tam, Lares biegał z mieczykiem, a ja wszystkie z góry siekałem.

szkoda, że w dwójce już tak się nie dało.
@WinyI: Dwójkę to chyba należałoby przechodzić na kilka razy, bo pamiętam, że jak zostałem najemnikiem to już potem nie mogłem zostać mnichem, podobnie jak musiałem wybrać rzemieślnika, który mnie szkolił, też trzeba było się na coś zdecydować.
@CrossX: Ale musi ciągle niestety zmienić skrypt pojedyńczo typu: 1920 oraz 1080

Przy morrowind'zie wystarczy tylko zedytować Przez Registratora typu że HWord będzie na np. z Rozdziału "1920" i wtedy zapisana jest na dobre i bez dodatkowego zmęczenia...