Wpis z mikrobloga

I tak jak na poniższej grafice, powinni zrobić wszyscy rodzice dzieciaków popierających oderwany od realiów KNP Korwina-Mikke. Do roboty przy maszynie 12 godzin / dobę za 800 zł u kapitalisty, wolny rynek jest, niech smarkacz sobie za tą kwotę wynajmie mieszkanie, opłaci rachunki, rozrywkę i papu. A nie, studia dzienne jak zwykle na polibudzie (umysł "ścisłacki"), kieszonkowe i kanapeczki od rodziców i wieczne bumelowanie, od klubu do klubu ;) Oj, szybko by im przeszła ochota na głosowanie na tego liberała i tym samym, fundowanie Polakom piekła jakiego nigdy nie zaznali..

#nocnazmiana #heheszki #bekazpodludzi #bekazprawakow #bozejakabeka
Pobierz kefir2010 - I tak jak na poniższej grafice, powinni zrobić wszyscy rodzice dzieciaków...
źródło: comment_6bbR8PrSAmzhzm3j7CARSgblV5QVDKcH.jpg
  • 28
@PasozytZawiadaka: to już wiem. Ile dostajesz za posta? Ponoć stawki są wielkości 2 zł / sztuka. A może należysz tylko do rozideologizowanych "pożytecznych", fanów religii racjonalizmu naukowego i nie bierzesz geldu za komcie? xD
@kefir2010: Przykro mi ale fakty są takie, że tam gdzie gospodarka jest liberalna ludziom żyje się lepiej, są bardziej kreatywni i przedsiębiorczy, a w krajach gdzie następuje przerost regulacji kończy sie na kartach na sprzedaż papieru toaletowego.
@realizta: FAKTY są zupełnie inne. Ludzie uciekają z tej niewolniczej, kapitalistycznej manufaktury nie do liberalnego Bangladeszu, gdzie mdlejący z głodu niewolnicy produkują np tkaniny za michę ryżu. Ale do socjalistycznych Niemczech czy GB.
@kefir2010: Ludzie uciekają ze względu na poziom dobrobytu a nie sposób zarządzania gospodarką. Okres prosperity w GB zaczął się akurat od walki z ludem pracującym i ich przywilejami :)
@kefir2010: Jak grochem o ścianę. Ja mówię o racjonalnym sposobie rozwijania gospodarki a ty o przejadaniu owoców pracy rąk innych ludzi. Nikt Brytyjczykom z nieba nie zesłał tych pieniędzy które TERAZ tak dobrotliwe rozdają na prawo i lewo. Zarobili na nie WCZEŚNIEJ, rozwijając kraj tworząc firmy etc. My teraz jesteśmy tam gdzie oni byli wtedy, dorabiamy się a ludzie patrzą na nich i mówią jak 3 latek w sklepie "ja też
@qusqui21: szukali przez 2 miesiące i nikt się nie zgłosił. skoro mówi się, że durr wykształcona młodzież musi pracować za minimalną i to na umowie o dzieło, albo tak jak ty napisałeś za 800zł, to chyba każdy potrafiący rachować poszedłby myć podłogi za 2k, prawda?