Wpis z mikrobloga

@cansio: hehe ale bk, mam alfe 147 1.9jtd od 3 lat w rodzinie - 1 raz u mechanika na wymianie przednich wachaczy - 600zł hehe beka psuje sie w #!$%@?, królowa lawet xD
@cansio: Zawsze się #!$%@? zastanawiam czym jeżdżą ludzie zamieszczający i śmiejący się z tych obrazków? Serio, czasem mi się wydaje, że te guwniaki są zazdrosne, że kogoś stać jeździć Alfą. Moja mimo, że już 12 lat to prezentuje się jak klejnocik i tylko uśmiecham się pod nosem jak widzę tych wszystkich Sebów wysiadających ze zdezelowanych Golfów i Vectr od których same felgi z oponami z mojej fury są więcej warte xD.
@xCinek: tez mialem dwie 147. 1.6tsi - dramat. elektryka psula sie na potege plus zawieszenie. druga 1.9JDM i tez wiecznie cos z zawieszeniem alektryka itd itp. Fajnie sie jezdzi zrywne i trzyma sie drogi, ale to nie auta na polskie dziory i warunki. niestety :(
@unnamed84: fakt, 1.6ts, 2.0ts, skrzynia selespeed to #!$%@? elementy. elektryka jak trafisz, u mnie tylko troche czesciej niz w innych samochodach palą sie żarówki, poza tym wszystko ok. zawieszenie fakt, nie na polskie drogi.