Wpis z mikrobloga

#coolstory #studia Jeszcze jedna historyjka odnośnie #!$%@? przedmiotu na moich studiach- kulturowe uwarunkowania zachowań ludzi. Prowadziła go nawiedzona babka o ultra lewackich poglądach, zafascynowana multi kulti i ogólnie wszystkim co obce. Pani była bardzo podniecona kulturą cygańską którą bardzo zachwalała. Do tego stopnia, że na jedne zajęcia zaprosiła jakąś grubą, ubraną w etniczny strój cygankę, żeby opowiedziała o wspaniałej kulturze romskiej. Ponieważ spózniłem się na te zajęcia to wchodząc złapałem niezłe wtf widząc co się #!$%@?. Kiedy cyganka skończyła opowiadać o wspaniałych tradycjach grabieży, żebractwa i unikania pracy popis dała prowadząca. Postanowiła sobie zrobić zdjęcie z tą cyganką i zachęcała studentów żeby się przyłączyli, nikt się nie zgłosił więc jebnęły sobie we dwie xD. Poczułem spore zażenowanie bo wyglądało to jak robienie sobie zdjęcia ze zwierzęciem w ZOO. Jeszcze jakby to był król cyganów to bym ją zrozumiał, ale na #!$%@? sobie robić foty na wykładzie ze zwykłą cyganką. Przejdę do sedna historii czyli momentu w którym Pani prowadząca przegięła moim zdaniem pałę. Otóż na zaliczeniu w formie pisemnej jednym z pytań i to z tych bardziej punktowanych było "wymień 3 udogodnienia dla pracowników narodowości romskiej, które wprowadziłbyś w swoim przedsiębiorstwie, ze względu na ich kulturę i zwyczaje.'' No #!$%@? jak można w ogóle być tak #!$%@? lewakiem, żeby zadać takie pytanie. Oczywiście odpowiedź, że żadne niech każdy pracuje wg tych samych zasad, dawała zero punktów. Niby wyższa państwowa uczelnia a jakaś #!$%@? babka narzuca nawet w pytaniach zaliczeniowych jedno słuszne myślenie.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabisyn: Ja cię z poprawnego napisania opowiadania rozliczać nie będę, to nie szkoła ;)

Wystarczy, żeby nie było błędów ortograficznych i abyś pisał spójnie. Taki, powiedzmy, mini felieton.

Czyli tak jak teraz :D

  • Odpowiedz
@Zabisyn: taka nawet nie zmieni myslenia, choby ja okradli ze wszystkich oszczednosci, zgwalcili i polamali rece. xD skad tacy ludzie sie biora. to jest wyzsza szkola prania mozgu/#!$%@? umyslowego. no #!$%@? nie mam pojecia.
  • Odpowiedz
@Zabisyn: btw. nie uwierzę, że to nie były zajęcia fakultatywne. W takim więc razie - po co się w ogóle na takie coś zapisywałeś (ew. dlaczego nie zrezygnowałeś po pierwszych zajęciach i nie zapisałeś się na coś bardziej wartościowego).
  • Odpowiedz
@Zabisyn: Ostatnio widziałem idąc lewaczkę z dwójką małych dzieci. Pomijam to, że ciągle się coś czepiała, darła i #!$%@?ła te dzieci dosłownie za byle co, za to że istnieją.

Nagle taki moment, idzie w tłumie jedna czarna dziewczyna. Ta kobieta nagle do tych małych (dwie córki) "patrzcie jaka piękna, niesamotiwe".

Dzieci patrzą w tą stronę, ale jako że chyba były za mało zaślepione lewactwem i nie rozróżniały kolorów skóry to nie wiedzą "co, gdzie, o co chodzi", a matka nalega "no ta, tamta" i tak wskazuje w stronę tej dziewczyny. Dzieci dalej nie wiedzą o co chdozi. Wzbraniała się wszystkimi sposobami, żeby wskazać o którą chodzi "ta czarna", albo "ta ciemna". Tylko "ta piękna". To była okolica z dużą ilością studentów, więc wokół było sporo białych dziewczyn, które możnaby tak określić. Czarna była zupełnie normalna, ani specjalnie ładana, ani brzydka. Po prostu zwyczajna. Obok łaziły studentki bardzo różne, więc jak się łatwo domyślić i ładne i przeciętne i brzydkie. Jednak czarna to była "ta piękna", a wszystkie dookoła po prostu
  • Odpowiedz