Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest. Jak podwyższają wiek emerytalny, kradną pieniądze z OFE, czy publikują taśmy prawdy to cały wykop hurr durr Polacy janusze nie wychodzą na ulice i nigdy się w tym kraju nic nie zmieni.

Jak zajmują PKW i w końcu coś ruszyło a naród się obudził to #debile i o jak kisnę jaka beka i inba.

Przypominam od ilu protestujących zaczął się majdan na Ukrainie(zdjęcie)

#pkw #wybory #inbawpkw #polskimajdan #gorzkiezale #4konserwy
P.....r - Powiedzcie mi jak to jest. Jak podwyższają wiek emerytalny, kradną pieniądz...

źródło: comment_z1XmCbgYuiEOa9as5mVVJyciixMcIHKw.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polska4Ever: Ja mam taką może zaskakującą i kontrowersyjną teorię, że z reguły polskiego Majdanu i wyjścia na ulicę chcą jedne osoby, a bekę z wejścia do PKW kręcą inne.
  • Odpowiedz
@pijanstwo: niby dlaczego nie? politycy mają bardzo dużo wypływ na większość sfer naszego życia, nie widzę nic złego w tym, że poruszam temat tego co może mi się nie podobać, albo przyczyn owego stanu rzeczy.

  • Odpowiedz
@Rumbago: Na tematy polityczne w czasie spotkań ze znajomymi (a szczególnie z dziewczynami) schodzi specyficzny sort ludzi. Taki, z którym nie mam ochoty rozmawiać na jakikolwiek temat. Inni też. Przemyśl to. Nie każdy musi siedzieć i n---------ć o Korwinie czy Tusku gdziekolwiek. Zrzygałbym się, gdybym musiał o tym w ciągu dnia słuchać.
  • Odpowiedz
@pijanstwo: Przemyślę to. Nie chodzi o Korwina czy Tuska, tylko o podstawowe sprawy ludzkiej egzystencji. Obecnie przebywam na emigracji, chciałbym powiedzieć niestesty, a może stety. Wiele ludzi w Polsce nie wiem jak może wyglądać życie w normalnym zachodnim kraju, za który się uważamy. Mają w------e po całości i dają się r----ć, okradani, oszukiwani, gnębieni. Ciągle o tym mowa, nie widzę nic złego jeśli w rozmowach ze znajomymi rozmawiam tylko o
  • Odpowiedz
@Rumbago: Między polityką a n--------m w sobotę jest całe spektrum tematów. Ale nawet gdyby przyjąć to n-------e, to i tak dla mnie to jest lepszy temat, bo dotyka bezpośrednio mnie czy moich znajomych, ma oparcie w rzeczywistości. A jakie oparcie mają gadki o polityce? Żadne. To czy poskarżysz się lasce na Kopaczową nic nie zmieni, poza jej nastawieniem do Ciebie. No i finalnie - uszanuj to, że nie każdego musi
  • Odpowiedz
To, że jestem tu kilka miesięcy nie zmienia faktu, że nie wiem jak wygląda życie w Polsce, 2 lata miałem swoją działalność gospodarczą w Polsce i wiem co to znaczy.
  • Odpowiedz
@pijanstwo: uwierz mi że nie, przynajmniej mi się tak wydaje, dołącz do grupy na fb polacy w londynie/uk ponad 20 tyś. osób to poznasz codzienne problemy "londyńczyków" :]]]
  • Odpowiedz