Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień rysowania. Teraz zacząłem się uczyć całkowitych podstaw. Cienie, rysowanie obiektów, trzymanie ołówka i muszę przyznać, że widzę poprawę :)

Dziś rysowałem z 4-5 godzin za sprawą zabawy, którą wymyśliłem z rana i rysowałem dla mirków obrazki, a raczej ich pomysły:

http://www.wykop.pl/wpis/10256686/narysowac-cos-komus/

Dobrze, że temat nie trafił w gorące. Na początek na celu miałem narysowanie jednego obrazka. Myślałem, że uzyskam 2-3 pomysły i je narysuje A tu spam, na 40 wiadomości. Nie było lekko, trzeba było rysować. Problem z rysowaniem na zamówienie jest taki, że człowiek siebie pogania... i efekt jest średniej jakości. Na przyszłość będę musiał z tym uważać :D

Ogólnie póki co, narysowałem 400 prac dla mirków. Mam teczkę jedną od 16 sierpnia do 30 września, gdzie miałem sporo wolnego czasu i ciągle rysowałem :D Druga teczka to od 30 września do 19 Listopada. Prac jest mniej, ale za to widać progres.

Teraz postanowiłem mniej rysować, a więcej się uczyć. Zobaczymy co pokaże czas :)

#rezixcontent

#rysowanie #rysowaniew30dni #rysujzwykopem
R.....x - Kolejny dzień rysowania. Teraz zacząłem się uczyć całkowitych podstaw. Cien...

źródło: comment_OyCjAVa0JrsrBXymbYE2hudcfP5e1feP.jpg

Pobierz
  • 10
@Rezix: Jakich ołówków używasz?

Dobrze, że zacząłeś od podstaw. Ja co prawda nie do końca tak zaczynałem, ale wydaje mi się, że w twoim wypadku bardzo to pomoże. Powodzenia.
@Kantar: U mnie tak się prezentuje mój zestaw :)

Pierwsze dwa ołówki są miękkimi HB. Podobne do zielonych ołówków od BIC Evolution :)

Kolejne 2 to ołówki kupione przedwczoraj. 6B oraz 4B. 2 1/2 HB to bardzo specyficzny ołówek. Twardy, ostro rysuje.

2B, HB raczej zwyklaki, nimi wykonuję wstępne szkice. Kolejne dwa żółte to moje ulubione typy :D

Najwięcej ich używam, głównie do wstępnych cieni.

I ostatni 4B. Wczesniej miałem jeszcze
R.....x - @Kantar: U mnie tak się prezentuje mój zestaw :)

Pierwsze dwa ołówki są mi...

źródło: comment_e1td3lHxXKmfZNc9HLtJ4WMzRvGdcqf4.jpg

Pobierz