Wpis z mikrobloga

kupić buty dziecięce to tragedia. Nie dość, że jakość nie powala, to jeszcze ceny wysokie - nikt nie kupuje z wyprzedzeniem, bo nie wiadomo jak noga urośnie, więc ciężko o promocyjne ceny.

Żona kupiła buty z Zary za 200 - ale ja w jakość butów z Zary absolutnie nie wierzę.

A tu mi #ecco zrobiło niespodziankę. Gore-tex za 230 zeta przy 40% rabacie. A za 2 lata za gwiazdkę naklei się czaszkę i będą dla syna.

#buty #dzieci
g.....d - kupić buty dziecięce to tragedia. Nie dość, że jakość nie powala, to jeszcz...

źródło: comment_4TFJt7EmkF6P6TsHemueNmm7k5sqg5wj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwynebleid: polecam buty dzieciece w deichmannie. Jakosc bardzo ok i ceny rozsadne. Promocje bardzo czesto. Ostatnio kupilismy corce sportowe pumy za 49 zl(ze 119) a na zime za 150 zl mozna kupic nawet 2 pary.

Btw bardzo mocno odradzam zeby dzieci donaszaly po sobie buty. Kazdy z nas ma inna stope, inne krzywizny podbicia. Najzdrowsze dla ksztaltujacej sie stopy dziecka sa nowe, nierozchodzone przez inne dziecko buty :)
  • Odpowiedz
@gwynebleid: W ecco nigdy nie było rozmiaru dla mojej córki. W deichmanie te buty są jakieś takie plastikowe. No może poza marką elefanten czy coś takiego. Ja niestety jestem zmuszony do firmy Bartek. Jak płacę to płacze :| but rozmiar 26 - 239zl. Ale jakość pierwsza klasa. Podobna do ecco.
  • Odpowiedz