Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o umawianiu się do kina z młodą mężatką?

Młodą w sensie że 8 lat młodszą i że ślub miała kilka miesięcy temu.

Sama podchwyciła temat i zechciała ze mną iść gdy napisałem na FB że szykuje mi się maraton filmowy.

#pytanie #zwiazki #tfwnogf
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cervantes006: Macać nie mam zamiaru, tylko siedzi we mnie coś dziwnego. Wiem że wiele osób może mieć problem z tym że ich partner/partnerka umawia się do kina z kimś innym.

Z jednej strony, nie chcę prowokować nieprzyjemnych reakcji męża dziewczyny zarówno względem siebie jak i względem tej dziewczyny, a z drugiej strony, dziewczyna bardzo mi się podoba i z chęcią poszedłbym z nią do tego kina i to najlepiej nie
  • Odpowiedz
@alma_: Wiele kobiet mi się podoba i z chęcią bym się z nimi umówił na jakąś kawę czy ciastko. Nie mam jednak zamiaru z nikim się wchodzić w jakieś związki.

Z tym częstym wychodzeniem do kina chodzi o to że od wielu lat nie mam z kim i miło by było nie oglądać filmu samemu.
  • Odpowiedz
@goblin21: gdyby chodziło ci o pójście i obejrzenie filmu to chyba byś nie pytał mirków nie? Bo oczywistym jest, że możesz sobie obejrzeć film w kinie z kim chcesz. Tty pytałeś o podryw świeżo upieczonej mężatki która pewnie jest zakochana w tym gościu i ma w------e na innych :P
  • Odpowiedz
@SzalomMosterdzieju: Pyałem się o proste wyjście do kina bez żadnych podtekstów. Pytałem się dlatego że wiem że istnieją ludzie, którzy mają z tym problem. Np. moja była nawet nie chciała słyszeć o tym że ja mógłbym rozważać pomysł by wybrać się do kina z inną dziewczyną.

@streetpunkpl: Dla mnie wyjście do kina to zawsze tylko wyjście do kina, ale widzę że to ja jestem dziwny jeśli dla mnie
  • Odpowiedz