Wpis z mikrobloga

Film Zatytuowany World of Tanks - Porzućcie wszelką nadzieję.

https://www.youtube.com/watch?v=SImdI_C2bQs

Doczekaliśmy się teorii spiskowych związanych z grami online :) Szkoda tylko, że bez żółtych napisów :D Gdzie ten świat zmierza.

Sam nie gram w WoT, ale obejżałem ten filmik bo ilość wykrytych spisków jest porażająca, a jakie argumenty! :D

#wot #worldoftanks #teoriespiskowe #spiseg #gry
  • 12
@PiterCK:

polecam tą stronkę na fejsie

cytat:

Mimo najszczerszych checi nie daje mi sie zejsc ponizej 47,93% winratio. Jestem przez ten wytwor wałgamingu wspomagany - co bym nie robił to mam 50:50. Teraz moge spokojnie grindowac czolgi i nie mam czarnych serii. Od patcha 9.3 wałgaming jest mistrzem trollowania graczy - Zawsze jak jest dobra okazja strzelecka i mozliwosc nabicia expa i dmg to albo pociski wylatują za celownik albo klient
Zastanawiam się czy koleś słyszał o statystyce. W rundzie jest 30 graczy, a on sie dziwi, że noob ma 43% porażek tylko. Nie może mieć mniej, bo jest tylko 1/15 swojego zespołu, 1/30 całej bitwy. Wpływ gracza na przebieg bitwy faktycznie jest znikomy, ale nie jest to spowodowane spiskiem tylko dużą ilością graczy. No ale, on wie lepiej bo jest Pro graczem a czasem przegra, hurr durr!
@PiterCK: Votech tu mówi, że żałuje że zaczął grać itd. a sam dalej gra, jego synek gra i pewnie jeszcze ktoś z jego rodziny. Na tym świecie wszystko się kręci wokół kasy. Nie ma co rozmyślać, dużo rzeczy jest budowane na kłamstwie. W grach online przede wszystkim chodzi o wydawanie prawdziwych pieniędzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiterCK: @Peleryna już o tym pisał kiedyś (3xR). Wszyscy wiemy, jak działa ta gra. Ja się przy niej dobrze bawię, czasami frustruję, ale wolę grać w czołgi niż po raz 47 przechodzić fallouta. Czołgi mi się nie nudzą, pozwalają się bawić niezależnie od tego ile mam wolnego czasu, czy pojadę 2 bitwy czy 15. Traktuję to jako rozrywkę i nie mam z tym problemu, że algorytm powoduje, bym za często nie