Wpis z mikrobloga

#knp #polityka #wipler #4konserwy

Brawo dla KNP. Po mimo braku jakiegokolwiek programu samorządowego uważam że wynik 4,2% jest ogromnym sukcesem. KNP w przeciwieństwie do innych partii nie ma w swoich szeregach żadnych lokalnych liderów czy działaczy, którzy w swoim środowisku cieszyliby się renomą. Polacy, w wyborach samorządowych, rzadko chcą dokonywać zmian. Stąd uważam że wynik jest świetny. KNP wyraźnie odbiło się od planktonu i ugruntowało swoją pozycję - od dziś na stałe dołączając do wielkiej piątki. Powiecie że 4,2% to mało - nie, to dużo. Głosowałem na listę nr.7 po mimo że nie znałem kandydatów. Zaufałem. Niemniej, widziałem wiele znanych mi nazwisk i osób na listach z PO, PiS, PSL czy SLD, a także kandydatów samorządowych. Te wybory są specyficzne, bo Polacy głosują na znane im osoby. A KNP takich nie ma. Dziś sporo wyborców KNP oddało głosy na kandydatów list innych partii, bo ich znali i wiedzą że są dobrymi/mogliby być dobrymi gospodarzami ich miast itd. 4,2 Korwina w samorządowych to SUKCES. To pokazuje że w wyborach parlamentarnych spokojnie KNP wejdzie do Sejmu. A teraz działacze KNP maja 4 lata by zdobyć uznanie pośród mieszkańców swoich miejscowości. Bo w wyborach samorządowych nie głosuje się na partie, tylko na ludzi.

Brawa też dla wiplera. 4% to mało? Może i mało, ale ten człowiek ogłaszając swoją kandydaturę miał za pewne mniej niż 1% poparcia. Zrobił świetną kampanie i wielu będzie go pamiętać. Co jest dobrą wróżbą dla KNP.

Po następnym wieczorze wyborczym będziemy pić szampana, a teraz cieszmy się, bo zalążek lokalnych struktur powoli się rodzi.
  • 7
@PatologiiZew: Nie napisałem że nie zapoznałem się z propozycjami kandydatów. Chodziło mi o to że z innych list znałem kandydatów "z życia"- byli znajomi, znani działacze, obecne władze. A z kandydatów KNP nie znałem osobiście nikogo, ale oczywiście prześledziłem ich, i oddałem głos na tego kandydata którego uznałem za sensownego, a nie postawiłem krzyżyka przy jedynce, jak to robią lemingi z PO.
@Gert: Niestety ale jak sie dokladnie zapozna co Wipler gada to sie odechciewa na niego glosowac. Teraz na wykopie jest moda na Wiplera. Rozmawialem z dwoma osobami ktore ujawnily ze postawily na niego krzyzyk. Po chwili rozmowy wychodzilo ze nie maja najmniejszego pojecia jakie ma plany, co chce zmienic itd Czym to sie rozni od lemminga glosujacego na PO, starych bab na PiS itd? Niczym.

Zamierzam w przyszłym tygodniu notarialnie poświadczyć
KNP w przeciwieństwie do innych partii nie ma w swoich szeregach żadnych lokalnych liderów czy działaczy,


@Gert: tego jeszcze nie było, kuce same dostarczają argumentów przeciwko głosowaniu na kucmistrzów xD
@PatologiiZew:

PatologiiZew 10 godz. temu Głosowałem na listę nr.7 po mimo że nie znałem kandydatów @Gert: Super pomysł. Tak robią właśnie wyborcy PO i spółki. Zapoznanie się z kandydatami takie trudne.


Dlatego ja koniec końców zrezygnowałem z głosowania na KNP po tym jak na ich stronie w rubryce o nas powitał mnie domyślny tekst.

To jest przykładowa strona. Różni się ona od postu na blogu, ponieważ pozostanie ona ciągle w