Wpis z mikrobloga

@kml90 @martek-77

No to kupujcie w sephorze/douglasie najlepiej, przepłacając 2-3 krotnie za ten sam produkt.

Dużo jest powodów dlaczego w necie jest taniej, chociażby to, że nie muszą wynajmować okropnie drogich lokali w centrach handlowych, sypać kasę na promocje, wypindrzone ekspedientki itp ;)

Polecam przejrzeć opinie na ceneo, skąpcu, lub też na forach gdzie udzielają się ludzie znający się na perfumach.
  • Odpowiedz
@martek-77 jasne, i dlatego podałem 5 różnych perfumerii a nie jedną konkretną ;)

śmiało, kupuj w stacjonarnej perfumerii, przecież jak się płaci 400zł a nie 200 to musi być inna jakość.

jak w tym wpisie ostatnio o choinkach z niemiec :D
  • Odpowiedz
@kml90: glupoty wypisujesz, do Sephory i Daglasa chodze tylko po to aby sprawdzic zapach przed ewentualnym zakupem w necie, czasami tez da sie tam zdobyc darmowe probki.

Jak perfumy moga byc z gorszych lub lepszych rozlewni? To taka sama glupota jak to ze podobno testery perfum sa bardziej trwale... i pewnie firmy produkujace perfumy specjalnie maja linie produkcyjna aby produkowac tylko testery...

W stacjonarnych perfumeriach ZAWSZE jest duzo drozej niz
  • Odpowiedz
@skolland: byłeś w turcji? widziałeś te bazary? kupiłem matce perfumę tresor bo je uwielbia. Butelka identyczna, opakowanie identyczne, zapach identyczny. Gdzie jest haczyk? tresora czułeś w chwili psikania i do kilkunastu minut później max w momencie gdy oryginałem pachniały czasem ciuchy po praniu. Może łatwo odtworzyć zapach czy wygląd opakowania ale to aby perfuma była trwała to już inna bajka. Jest wiele rozlewni lewych tak jak i szwalni co robią
  • Odpowiedz
@kml90: nie ma czegoś takiego jak "perfuma", "perfum".

Jedyne prawidłowe określenie to "perfumy"

Zapewniam cię, że podróbki dużo różnią się oryginału, po prostu nie na pierwszy rzut oka. I to zarówno opakowanie jest inne jak i sam zapach. Na yt jest pełno filmów jak rozpoznać podróbę

Poza tym, wyżej wymienione perfumerie to nie tureckie bazary tylko legalnie działające firmy mające dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.
  • Odpowiedz
@kml90: I myslisz, ze perfumeria netowa, ktora sprzedawalaby podrobki bylaby na rynku przez okolo 10 lat jak dolce.pl na przyklad?

Twoja wiedza o perfumach opiera sie tylko na "urban legends".
  • Odpowiedz