Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Stixer: obserwujesz nsfw i dziwisz się że w tym tagu jest każde możliwe nsfw?

Beka z ludzi którzy nie ogarniają, że tag nsfw nie służy do obserwowania, a najczęściej druga beka z tych samych bo nie umieją tego skrótu rozwinąć xD

Poza tym nawet jak nie otagują nsfw to ktoś zgłosi za goły namalowany cyc i moderator dolepi, wbrew waszej woli- tak więc argument inwalida.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Stixer: stulejarstwem równi dobrze można nazwać jaranie się sfotoszopowanymi fotkami modelek w negliżu, ja nie narzekam na niczyje zainteresowania jakie by nie były i mam spokój (no kucyków pony nie lubie tylko), a nazywanie kogoś nienormalnym ze względu na zainteresowania to dopiero umysłowe #!$%@? - mnie kiedyś po wykpparty typ wyzywał od przegrywów i stulei bo zbieram znaczki - zboczenie lvl milion no naprawdę.

I rzeczywiście po to jest czarnolosta, ale
@MiernaBabcia: Nie bedziemy się licytować co jest większą #!$%@?ą. Tak jak mówisz każdy ma swoje zainteresowania i tyle. Tylko tych kolorowych obrazków jest cała masa na wypoku i za każdym razem coraz to nowe tagi są i ciężko to blokować.

A co do zbierania znaczków to szacun masz ode mnie. U mnie w rodzinie zbiera się znaczki od lat. Wujek i mój tata zbierają i też się po część w tym